Alparslan Büyük Selçuklu 2. sezonu tam sürat devam ediyor.  Alparslan Büyük Selçuklu 3. sezon devam edecek mi? sorusunun yanıtı, dizinin kemik izleyicisi tarafından merak edilirken, son dakika dizinin ilerlemesi ile alakalı detaylar mevcut. 

Akli Film imzası ile Selçuklu Devleti kuruluşunu konu edinen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 2. sezonuna da bomba gibi devam ediyor. Barış Arduç'un Alparslan Han olarak karşımıza çıktığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 3. sezon olacak mı? Alparslan Büyük Selçuklu final mi yapacak soruları merak ediliyor.  

Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak

Alparslan Büyük Selçuklu dizisine aslında yeni dahil olan karakterler ile birlikte dizinin hikayesinin tamamen heyecana dayalı olması izleyici için 'final yapmaz' düşüncesini akıllara getirirken, TRT1 kanalı ve dizinin yapımcıları son dakika flaş bir gelişme haberi verdiler.  

Yayınlandığı gün itibari ile Pazartesi akşamlarının galibi olan Alparslan Büyük Selçuklu dizisine yepyeni bir karakter dahil oldu. 

Ayrılık zincirinin sonunda kırılması ile birlikte diziye yeni oyuncuların dahil edileceği açıklamasının ilk adımı tamamlandı.

İyilik dizisinden transfer olan oyuncu Özgür Çevik, Alparslan Büyük Selçuklu Leon'u olarak karşımıza çıkacak. Öte yandan Yınal'ın diziden ayrılacak olması ise izleyiciyi şok edecek. 

Alparslan Büyük Selçuklu final yapacak mı?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 2. sezonunda bitebilir iddiaları sosyal medyanın gündemindeki yerini koruyor.  Yapımcıların diziyi adeta sırtlanan ismin Barış Arduç olduğu açıklaması sonrasında, dizinin final yapıp yapmayacağına Barış Arduç karar vereceği söyleniyor

TRT1 devam diyor

TRT1 kanalının tarihi dizisi Alparslan Büyük Selçuklu 3. sezonu için TRT1 kanalından onay çıktığı açıklandı. Kanalı reytinglerde üst sıralara çıkaran ve para kazandıran yapımın 3. sezonunda da devam etsin dediği öğrenildi.