Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yoğun geçen set çalışmaları sebebiyle Barış Arduç, kızı Jan Asya'yı görememekten şikayetçi. Uzatmalı sevgilisi Gupse Özay ile evliliği akabinde Eylül ayında kızı dünyaya gelen Barış Arduç, Alparslan Büyük Selçuklu dizisi hakkında flaş açıklamalar yaptı. 

2021 Kasım ayında başlayan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Alparslan Han olarak karşımıza çıkan ve başarısı ile dillere şayan bir şekilde oyunculuğuna devam eden Barış Arduç dizinin final yapmasını istediği iddiaları sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Eşi Gupse Özay'ın evde sıkıldığını ve artık oyunculuğa geri dönmek istediğini açıklayan Barış Arduç, bu süreçte kızına bakacağını ve onunla vakit geçirmek istediğini açıklaması sevenlerini üzdü. Sonrasında ise Alparslan Büyük Selçuklu dizisi final mi yapacak iddiaları sosyal medyayı adeta yıktı geçti.

Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin! Yalı Çapkını'nın Pelin'i Patladı: Bizi Birbirimize Düşürmeyin!

Pazartesi akşamlarının reyting sever dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yapımcıları, dizinin yeni sezonda olup olmayacağı konusunda tercihi Barış Arduç'a bıraktıklarını açıklamıştı. Dizinin başrolü olan ve en çok hakkı bulunan ismin olmaması durumunda dizinin devam edemeyeceğinin açıklanması sonrasında gözler ünlü oyuncuya çevrilmişken, kendisinden gelen yanıt herkesi şok etti. 

Evvelinde Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin devamı olarak başlayan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ilk Fahriye Evcen'in ayrıldığı sezon sonunda final yapacak iddiaları ile çalkalanmaktayken, aslında gidişinin pek de bir negatif etki yaratmaması, izleyicinin dizisine sahip çıkması ile belirlenmişti. Diziye yeni giren oyuncular ve BArış Arduç dizinin kemik karakterlerini oluştururken, son Arduç'un açıklaması kafaları karıştırdı. 

Gupse'nin elinde 2 senaryo var

Eşi Gupse Özay'ın da ekranlara dönmek istediğini açıklayan Barış Arduç, elindeki senaryoları uygulamaya koyarsa kendisinin setlere ara vermesi gerektiğini açıkladı. Bunun üzerine dizi severler, Alparslan Büyük Selçuklu final yapacak iddialarını sosyal medya da konuşuyor. 

Doğru zaman gelince gideceğim

Barış Arduç eşi ve kendi kariyeri ile alakalı yaptığı açıklamalarında söylediği sözler kafaları karıştırdı. Arduç şu sözleri söyledi. '' “Gupse de üretmeyi, çalışmayı çok isteyen bir kadın. Bir dönem o da çalışmak isteyecektir. O zaman ben de evladımla vakit geçirmek isteyeceğim. O dönem belki ben birşeyler yapmaya ara verebilirim. Gupse bundan istifade ederek film çekmek ister ise çeker. Gupse bulduğu her fırsatta yazıyor. Yapmaya hazır 2 projesi var. Doğru zaman gelince yapacaktır.''

Evladımı özlüyorum

Arduç evladını çok özlediğini ve onunda çok daha fazla vakit geçirmek istediğini de şu sözleri ile ifade etti Arduç: “Evladımı biraz fazla özlüyorum. Arada kalıyor insanın aklı evde kalıyor. Ama yapacak bir şey yok hayat devam ediyor, çalışmak durumundayız. Ben vakit buldukça altını hep değiştiriyorum” diye konuştu.