Barış Arduç'un başrolünde oynadığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 2. sezonunda beklenilenden daha fazla bir performans sergilemeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu TRT1 ekranlarının tarihi dizisi olarak bu akşam 42. bölümü ile ekranlarda olmaya hazırlanırken, dizide mevcut yaprak dökümü de dizi finale gidiyor dedirtiyor. 

Geçtiğimiz sezon Fahriye Evcen'in de oyuncu kadrosunda yer aldığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, sezon sonu sonrasında Evcen'in ayrılması akabinde ''artık toparlayamaz'' yorumlarına maruz kalmıştı. Adeta 2. sezonunda küllerinden doğan Alparslan Büyük Selçuklu yeni oyuncuları ile birlikte Pazartesi akşamı reytinglerine oynamaktaydı. Ancak Alparslan Büyük Selçuklu yeni oyuncularının yanısıra bir de özellikle son bölümlerde yaşanan yaprak dökümü dizinin akıbetini merak ettiriyor.

Alparslan Büyük Selçuklu Final mi olacak

Geçtiğimiz hafta Alparslan Büyük Selçuklu yapımcı şirketi AKLİ Film dizinin final yapıp yapmayacağı hakkındaki açıklaması ile herkesi şaşırtmıştı. Alparslan Büyük Selçuklu final yapacak mı? sorusunun yanıtı olarak dizinin devam etmesinin kararını Barış Arduç verecek denilmişti. 

Kızılcık Şerbeti 15. bölümde başroller değişiyor! Yeni Aşk Herkesi Karıştırıyor Kızılcık Şerbeti 15. bölümde başroller değişiyor! Yeni Aşk Herkesi Karıştırıyor

Bu sezon sonu final yapma iddiaları olan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi akıbeti merakla araştırılırken, diziden ayrılan 3 oyuncu herkesi şok etti. 

Besasiri karakterine hayat veren Devrim Saltoğlu, Alexander karakterine hayat veren Bora Cengiz ve Tuğrul Bey karakterine hayat veren Barış Bağcı'nın dizinin hikayesinde artık yerlerinin olmadığı açıklanması sonrasında veda edecekleri haberi izleyiciye konu nereye gidiyor dedirtti. 

Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm neler olacak?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi bu akşam 42. yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Yınal'ın Sultan Tuğrul tarafından boğularak öldürülmesi akabinde dizide bir devrin kapandığı ortaya çıkarken, Tuğrul'un hedeflerinde Ani vardı. Besasiri savaş meydanından kaçmış, Alpagutlar peşine düşmüştü. Alparslan, Besasiri’nin canını alabilecek mi, yoksa Besasiri’nin yeni tertipleriyle mi uğraşacak? sorusunun yanıtı ise bu akşam yanıtlanacak olan Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümünde ortaya çıkacak.