Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki ayrılık diziyi ipe götürecek. TRT1 ekranlarının Pazartesi kalesi Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 6 Şubat deprem felaket akabinde tüm televizyon dizileri gibi hayatı durdurmuş ve yayın hayatına ara vermişti. Bu hafta başlaması beklenen diziler le birlikte Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin de bugün başlanması bekleniyor. Peki Alparslan Büyük Selçuklu 20 Şubat var mı? Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölüm ne zaman? Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılan isim kim?

Arka Sokaklar'dan Yürekleri Hoplatan Gelişme! Kanal D Kendi Çekecek Arka Sokaklar'dan Yürekleri Hoplatan Gelişme! Kanal D Kendi Çekecek

Trt1'in Pazartesi akşamlarının kalesi Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde final çanları çalıyor. 2. sezonu sonu ile final yapması planlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde flaş bir ayrılık yaşanacak. Dizinin kilit isimlerinden Alparslan Büyük Selçuklu Grigor karakteri ile bizlerle birlikte olan Serhat Tutumluer, Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden ayrılacak. 

3 Bölüm hayatı kaldı

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi finale doğru adım atarken, geçtiğimiz haftalarda dizi yapımcıları dizinin final vermesi ile alakalı olarak kararı Barış Arduç'un vereceğini açıklamıştı. Bu sezon yaşanan ayrılıklar ile birlikte dizi de yaşanan yaprak dökümüne Alparslan Büyük Selçuklu Grigor'da dahil olacak. 45. bölümü ile merakla beklenen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi Grigor'u Serhat Tutumluer 48. bölümde projeye veda edecek. 

Dizinin kilit karakterlerinden olan Grigor'un ayrılığı le birlikte dizide tüm dengeler değişecek iken Alparslan karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Barış Arduç'a birkaç rakip gelecek.

60. bölüm final olacak

Barış Arduç kızı ve eşi Gupse Özay'ı yeri geldiğinde işi dolayısıyla göremediğini açıklarken, Özay'ında projeleri olduğunu söylemiş ve diziden ayrılacağını ve dizinin final yapabileceğini belirtmişti.  Sonrasında ise Alparslan Büyük Selçuklu yapımcıları final kararını Arduç'a bıraktıklarını açıklamıştı.

Alparslan Büyük Selçuklu ne zaman final yapacağı açıklandı. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu 60. bölümü ile final yapacak.