Alp Navruz ve İlayda Alişan'ın aşk yaşadığına dair dedikodulara yanıt geldi. Alp Navruz, doğum günü partisi çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayarak sonunda İlayda Navruz ile arasındakileri açıkladı. 

Hadise ve Mauro Icardi Aşkının Mimarı Kim? Hadise ve Mauro Icardi Aşkının Mimarı Kim?

Alp Navruz 33 Yaşında!

Önceki akşam Armutlu'da bir mekanda 33. yaşını kutlayan Alp Navruz, kendisine verilen sürpriz bir partide eğlendi. Partinin çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Navruz, geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan İlayda Alişan'la aşk iddialarına cevap verdi. 

ilaydaalisan

İddiaları Yalanladı

Gazetecilere İlayda Alişan ile aşk yaşayıp yaşamadığını açıklayan Navruz, şunları kaydetti: 

Çıkan haberlerin hepsi yanlış onu söyleyebilirim ama bunların yazılması doğal da geliyor. Yalnız insanların bu tarz haberleri daha çok çıkıyor ama bahsedilen isimler ve benim takip edebildiğim kadarıyla olanlar hepsi yakın arkadaşım…

Alp Navruz'un Hayatında Kim Var?

Şu an net bir birinci ağızdan söyleyeyim; hayatımda kimse yok… Aklımda ve kalbimde kimse yok. Uzun zamandır hayatımda kimse yok zaten… Açıkçası işim varken de o taraflarda olmak istemiyorum. Yalnızlık iyi gidiyor… Yalnızlıkla tek başınalığı ayırdım. Tek başınalık çok iyi geldi. Tamamen işime ve kendimi ayırıyorum zamanımı…

alpnavruz

Diğer Yalanlama İlayda Alişan'dan Geldi 

Öte yandan İlayda Alişan, Alp Navruz'un doğum gününe Hazal Subaşı ile birlikte katıldı. Gazetecilerin sorduğu aşk iddialarına ise 'biz gördüğünüz gibi hepimiz çok iyi arkadaşız. Alp’in doğum gününe geldik' dedi.