Popüler kripto para birimi borsasının token'ı Binance Coin'in son haftalarda fiyatta bir düşüş yaşadığı görüldü. Ancak, 17 Aralık'tan bu güne %11 tırmanarak biraz toparlanma gösterdi. Şu anda ise 245 dolardan işlem görüyor. 

Binance Coin, BMW  Ortaklığının Ardından Çıkışa Hazırlanıyor

Önde gelen Alman otomobil üreticilerinden  BMW, günlük operasyonlarına blockchaini  dahil etmek için BNB Chain ve Coinweb ile ortaklık kurdu. Bu işbirliği, BMW'nin bir blockchain sadakat programı oluşturmasına yardımcı olacak.

Ortaklık, BMW'nin can sıkıcı evrak işlerini ortadan kaldırmak için merkezi olmayan teknolojiyi, şirketin günlük operasyonlarına entegre etmeyi taahhüt etmesiyle iki aşamaya ayrıldı. İkinci aşamada ise otomobil üreticisi Coinweb ile işbirliği içinde bir sadakat programı geliştirerek faaliyete geçirecek.

Sadakat programı, BMW Group müşterilerini teşvik etmek için Web3 çözümlerinden yararlanacak. Müşteriler, hesap durumları göz önünde bulundurularak katmanlar halinde gruplandırılacak. Sadakat ödülleri, zaman içinde müşteri eylemlerine göre dağıtılacaktır.

5 L Ayçiçek yağı en dibe indi! Böyle fiyat ne görüldü, ne duyuldu! Kaçıranlar çok üzülür 5 L Ayçiçek yağı en dibe indi! Böyle fiyat ne görüldü, ne duyuldu! Kaçıranlar çok üzülür

BMW Bitcoin'le mi alınacak?

BMW müşterileri, ödülleri şirket tarafından sunulan mal ve hizmetler için ve gelecekte gelmesi muhtemel bağlantılı bir ekosistemde ödeme yapmak için kullanacak. Tüm bu işlemleri halletmek için BNB Zincirinin kullanılacağı tahmin ediliyor.

Binance Coin Fiyatı Yükselecek Mi?

Yatırımcılar tarafından BMW ile ortaklık yapılması iyi karşılandı, ancak piyasalarda yüksek bir tepkiye yol açmadı. Uzmanalr bunun uzun vadede olum etki sağlayacağını düşünüyor.