Survivor'la tanınan Aleyna Kalaycıoğlu, katıldığı bir programda Cengüz Ünder ile tanışma aşamasında olduklarını ancak kısa sürdüğünü söylemişti. Tüm bunların ardından ise Kalaycıoğlu'nun yıldız futbolcuyu unutamadığı ve barışmak için uğraştığı ortaya çıkmıştı. 

Geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşının yürüttüğü kendi fan sayfasından 'unutmadım seni' şarkısını paylaştıran Kalaycıoğlu, futbolcuyla barışmak istediğinin sinyallerini vermişti. 

İlişkileri olan dönemde futbolcuyla takipleşen anne Zuhal Kalaycıoğlu, ikili ayrıldıktan sonra Ünder'i takipten çıkarak tepkisini koymuştu. 

Sude Burcu’nun Annesi Damadına Övgü Yağdırdı Sude Burcu’nun Annesi Damadına Övgü Yağdırdı

Ancak geçtiğimiz günlerde Kalaycıoğlu'nun barışma çabasına annesinden de destek geldi ve ünlü futbolcuyu tekrar takip etti. Söz konusu takipleşme ise Zuhal Kalaycıoğlu'nun kızının ve yıldız futbolcunun tekrar birleşmeleri adına arayı bulma hamlesi olarak görüldü. 

Tüm bunlardan sonra ikisinin de pek sesi çıkmazken Cengiz Ünder Nişantaşı'nda görüldü. Giyim tarzıyla dikkat çeken futbolcu, birkaç günlüğüne işlerini halletmek için İstanbul'a geldiğini söyledi. 'Her şey yolunda' diyen Ünder, arkadaşlarıyla buluştu.