Ben Gri'nin en dikkat çeken ismi Selin Kahraman Aldatmak dizisine dahil oluyor. Aldatmak Zeliş kimdir? Aldatmak Zeliş gerçekte kim? Aldatmak Zeliş karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu kimdir? Selina Kahraman hangi dizlerde oynamıştır? Selin Kahraman Instagram hesabı gibi detaylar Aldatmak 15. Bölümü itibari ile merakla araştırılacak. 

Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak Yeşil Deniz Hazırlıkları Tamam! Ne Zaman Başlayacak

Dijital yapımlarda rol alan Selin Kahraman, bu kadar göze çarpan oyunculuğu ile birlikte televizyon dünyasına adım atmayı başardı. İlk dizi deneyimini ise Aldatmak dizisi ile yaşayacak olan Selin Kahraman, Aldatmak Zeliş olarak karşımıza çıkacak. Peki Aldatmak Zeliş kimdir?

Aldatmak Zeliş kimdir?

Ozan'ın sevgilisi olarak diziye dahil olan Aldatmak Zeliş karakteri, Ozan'ın başına işler açacaktır. Aldatmak dizisi yeni oyuncusu Zeliş karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu Selin Kahraman olmakta iken, rol aldığı yapımlar, diziler merak ediliyor. 

Aldatmak Zeliş'i Selin Kahraman rol aldığı diziler

Aldatmak dizisi ile dizi kariyerine giriş yapmaya hazırlanan Selin Kahraman, en son Ben Gri Komiser Leyla'sı olarak karşımıza çıkmıştır. 

1995 yılı doğumlu olan oyuncu, Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur.  Beni Bırakma İnci'si olarak ekranlara merhaba diyen Selin Kahraman, Bay Yanlış gençlik dizisinde Derin karakteri ile tanınmış sonrasında Yeşilçam Aysel'ini canlandırmıştır. 

Selin Kahraman Instagram Hesabı

Aldatmak Zeliş'i olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan oyuncu Selin Kahraman Instagram hesabı, bu akşam izleyiciler tarafından merakla araştırılacağa benziyor. Öte yandan sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan oyuncunun 17 bine yakın takipçisi bulunmaktadır