Aldatmak yeni bölüm neden yok? Aldatmak yeni bölüm ne zaman? soruları bu akşam 5 Ocak 2023 ATV yayın akışında karşımıza çıkmaması sebebiyle araştırılıyor. Aldatılan bir hakimin kocasına açtığı savaşın hikayesinin en heyecanlı yerinde olduğu bilinen Aldatmak dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Vahide Perçin, Ercan Kesal gibi oyunculuğu suallenemez isimlerin kadrosunda olduğu Aldatmak yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor Alparslan Büyük Selçuklu İfşa Edildi! Devletin Direği Amidülmülk Geliyor

Oylum karakterinin diziden ayrılacağı iddia edilen ve 'ayrılmasın' hasthaglerinin yapıldığı Aldatmak 16. bölüm bu akşam var mı? Aldatmak dizisi neden yok? 5 Ocak 2023 ATV Yayın akışı detayları sizlerle

 Aldatmak bu akşam var mı?

Yeni yıl haftası izleyicinin her gün suallerle Google'ı aşındırdığı hafta olarak ilan edilirken, izleyici dizilerinin yeni bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor. Camdaki Kız dizisinin tek rakibi olan Aldatmak dizisi yeni bölümü olup olmadığı araştırılıyor. Aldatmak dizisi 5 Ocak'ta var mı sorusunun yanıtı için gözler merakla ATV kanalına ve Dizi yapımcılarından yapılacak açıklamayı bekliyor. 

Defne Samyeli'nin da dahil olması sonrasında heyecanına heyecan katan Aldatmak dizisi bu akşam yayınlanmayacak. Aldatmak 5 Ocak 2023 yayın akışında yer almadı. 

ATV yayın akışında yok 

5 Ocak ATV yayın akışında saat 20:00'de Tomb Raider filminin yer alması akıllarda soru işaretleri bırakırken, Aldatmak yeni bölüm neden yok sorusunun yanıtı da merak edildi

Aldatmak Yeni bölüm neden yok?

Aldatmak 16. bölümü ile merakla bekleniyor. Dizinin yayınlanmayacağı açıklaması sonrasında 'neden yok' soruları soruluyor. Yılbaşı haftası sebebiyle kanallar reklam anlaşması yaptığı için dizilere para ödemiyor. İşte durum bu iken yeni yıl haftasında ücret alamayacağı için Aldatmak dizisinin yayın akışından kaldırıldığı söyleniyor. 

Diğer diziler var

Aldatmak yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı olarak karşımıza önümüzdeki hafta çıkıyor.  Aldatmak yeni bölümü ile 12 Ocak 2023'te ekranlarda olacak.

5 Ocak 2023 ATV yayın akışı

08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol’da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Tom Raider (Yabancı Sinema)
22:15 Bağlılık Aslı (Yeli Sinema)
00:55 Jiu Jutsu (Yabancı Sinema)
02:55 Kardeşlerim
05:25 Hercai