Al Sancak dizisi oyuncuları kimler? Al Sancak dizisi konusu ne? TRT1 ekranlarının reytinglerine en güvendiği dizisi nihayetinde bu akşam startını verecek. Aylardır Avcı ismi ile beklenen sonradan adının Al Sancak olarak değiştirildiği dizi hakkında detaylar sizlerle. 

Söz dizisinin 2023 versiyonu olarak karşımıza çıkan Al Sancak dizisi, bu akşam ilk bölümü ile ekranlarda olacak. Bozdağ Film imzası ile ekranlarda olacak olan Al Sancak dizisi oyuncuları ince elenip sık dokunmuş olacak ki, tüm oyuncular birbirinden başarılı dedirtiyor. 

Uğur Güneş ve Gülsim Ali İlhan'ın başrollerini oynayacağı Al Sancak dizisi için müjdeli haber geçtiğimiz haftalarda verilmiş ve dizinin sürpriz bir şekilde yayınlanan ilk bölüm fragmanı oldukça dikkat çekmişti. TRT 1 Alsancak ilk bölümü ile bu akşam ekranlarda olacak iken gerek Alsancak dizisi oyuncuları gerekse de Al Sancak dizisi konusu merakla araştırılacağa benziyor. 

Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak Game of Thrones'un Jon Snow'u İkinci Kez Baba Olacak

Yapımcı Mehmet Bozdağ'ın neredeyse tüm filmleri reytinglerde üst sıralara yerleşmiş iken TRT1'in de Al Sancak dizisinden beklentisi çok büyük.  Oyuncu kadrosunun adeta devleşmiş oyunculardan olması, çekimlerin başarısı derken, izleyicinin vereceği tepkinin çok merak edildiği Al Sancak dizisi yönetmen koltuğunda Can Emre oturmakta. 

Geçtiğimiz ay başlayacağı açıklanan ve tüm dikkatleri üzerine toplayan Al Sancak dizisi konusu gereği Söz dizisinin devamı niteliğini taşımakta. Öyle ki final yapan dizinin hiç de azımsanmayacak derecede fazla reytingleri mevcut olması, Alsancak dizisi üzerindeki beklentiyi de büyütmekte. 

Al Sancak dizisi oyuncuları kimler?

TRT1'in yeni askeriye dizisi Al Sancak oyuncu kadrosunda iki önemli isim başrolü paylaşıyor. Gönül Dağı Dilek'i olarak tanınan ve diziden ani ayrılık kararı alması akabinde izleyicini küstüğü Gülsim Ali İlhan, Al Sancak dizisi ile izleyicinin gönlünü alacağa benziyor. En son Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile çok konuşulan Uğur Güneş'te Al Sancak dizisi oyuncuları arasında yer alıyor. 

Ali Banazlı (Uğur Güneş)
Nadia Ivanov (Gülsim Ali İlhan)
Aras Güneri (İdris Nebi Taşkan)
Selçuk Türker (Ahmet Olgun Sünear)
Selim Atakan (Rıdvan Aybars Düzey)
Mustafa İnal (Murat İnce)
(Melih Özdoğan)
Bora Cansız (Faruk Aran)
Süleyman Özer (Fatih Gühan)
Hüseyin Kümüş (Çağlar Sayın)
İsmail Koca (Tezhan Tezcan)
Bahar (Sibel Aytan)

Al Sancak dizisi hikayesi ne olacak?

Tüm dünya genelinde enerji kaynaklarının terör örgütlerinin eline geçmesi ile birlikte dünya genelinde yaşanan kaos ile başlayacak olan Al Sancak dizisi, TSK'ya bağlı bir TİM'in yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerini konu edinecek.