Watsons Kadınlar günü kampanyasında neredeyse tüm ürünlerde yüzde 50'ye varacak indirimler mevcut olacak. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü indirimleri adı altında Watsons mağazalarında 23 Şubat – 8 Mart 2023 tarihleri arasında dev indirim mevcut. 

Kadınlar günü olsa da her kategori de geçerli indirimlerini 23 Şubat itibari ile açıklayan Watsons mağazalar zinciri sadece 2 kalan indirimlerinde stokların tükenmeye başladığını belirtti. Erkeklerin de uğrak durağı olan Watsons mağazalarında yüzde 50 indirim fırsatını kaçırmayın. 

Makyaj ürünü, kişisel bakım ürünü ve temizlik ürünleri kapsamında birçok ürünü bir arada indirimli hali ile sunan Watsons, 8 Mart gününe kadar kadınlara tüm desteğini vermeye ve onların kendilerine olan güvenini tam anlamıyla yerine getirmeye and içmiş gibi duruyor. 

Watsons karta özel

Kampanya 23 Şubat – 8 Mart 2023 tarihlerinde Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve mobil uygulamada geçerlidir. Watsons cart ile yapılan alışverişlere özeldir.

Watsons kadınlar günü indirimli ürünleri

Emeklinin Yüzü İyice Gülecek! 15 Güne 2.900 TL Daha Ödenecek Emeklinin Yüzü İyice Gülecek! 15 Güne 2.900 TL Daha Ödenecek