Akbank'a düşük faizli kredi kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Banka 20.000 TL'ye kadar düşük faizli kredi desteği vereceğini duyurdu. Akbank'tan kredi almak isteyenlerin yapması gerekenlerde oldukça kolay. Hemen uygulamayı indirin tek tıkla 20.000 TL kredi desteği anında hesabınıza geçsin. Üstelik Akbank kredi faiz oranları da son derece uygun. Peki, Akbank düşük faizli ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar? Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank'ta kredi kampanyaları sürüyor. Mart ayına özel yepyeni faiz oranları ile düşük faizli kredi desteği sağlamaya başlayan Akbank, hemen uygulamayı indirenlere 20.000 TL kredi vereceğini duyurdu. Şubesiz masrafsız olarak sağlanacak olan ihtiyaç kredisi desteği kapsamında faiz oranları son derece uygun. Yapmanız gereken tek şey Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza yüklemek ve tek tıkla kredi başvurusu yapmak. Akbank düşük faizli kredi kampanyası kapsamında 36 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi olabilirsiniz. Peki, Akbank'tan Kimler kredi alabilir? Akbank ihtiyaç kredisi başvuru şartları nelerdir?

akbanktan-20-bin-tl-dusuk-faizli-kredi-tckn-sonu-0246-ve-8-olanlar-5-dakikada-alacak-1

ANINDA 20.000 TL NAKİT HESABA GEÇİYOR

Son dönemlerde düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme koşulları ile nakit ihtiyacı olan vatandaşın tercih ettiği bankalardan olan Akbank, bu defada düşük faizli kredi kampanyası ile karşımıza çıkıyor. Akbank, Türkiye'nin en köklü özel bankalarından biri olarak tek tıkla kredi desteği sunuyor. Masrafsız şubesiz verilen kredi desteği için başvurular Akbank mobil uygulamasından yapılıyor. Üstelik Sadece 5 dakika içinde. Yani Akbank mobil uygulamasından tek tıkla Kredi başvurusunu gerçekleştirenler 5 dakika sonra ATM'den kredi desteğini alabiliyor. Akbank düşük faizli kredi kampanyası ile ilgili detayları ortaya çıktı.

Faturası 135 TL Üzeri Olana Son Çağrı Yapıldı! PTT Kollarını Açtı Anında Ödüyor Faturası 135 TL Üzeri Olana Son Çağrı Yapıldı! PTT Kollarını Açtı Anında Ödüyor

akbanktan-20-bin-tl-dusuk-faizli-kredi-tckn-sonu-0246-ve-8-olanlar-5-dakikada-alacak-2

BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU

Akbank düşük faizli ihtiyaç kredisi başvuru şartları da belli oldu. Sadece Akbank müşterilerine özel olarak sunulan bu kredi desteğinde Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz ve mobil müşteri olmanız gerekiyor. Akbank mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra krediler bölümüne gelerek bireysel ihtiyaç kredisine tıklamanız yeterli. Burada bilgileriniz otomatik olarak zaten uygulamadan çekilecektir. Kredi başvuru sonucunuz ise sadece 5 dakika içinde size bildirim olarak iletilecektir.

ATM'DEN 20.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ALABİLİRSİNİZ

Kredi başvuru sonucunuzun olumlu olması durumunda hemen 20.000 TL'yi banka hesabınızda göreceksiniz. Ardından bankamatik kartınızla birlikte Akbank ATM'sine giderek kredinizi alabilirsiniz. Akbank'ın 20.000 TL'ye kadar olan kredilerinde faiz oranı 1.79 olarak uygulanıyor. Aynı zamanda 36 ay vadeli olarak kredi desteği sunuluyor. En uygun faiz oranları ile kredi kullanmak istiyorsanız Akbank'ın kapısını çalmayı unutmayın.