Maaşı 5500 TL ve üstü olan tüm emekliler için Akbank ve DenizBank'tan duyuru geldi. İki özel banka emekliler için devreye girerken tüm emeklileri kapsayan yeni bir ihtiyaç kredisi paketi oluşturuldu. kampanya kapsamında SSK BAĞ-KUR memur emeklisi fark etmeden emekliler başvuru yaparak 35 bin TL'ye Varan ihtiyaç kredisi alabilecek. Başvuru yapan emekliler aynı gün içinde ödemeyi ATM'den tahsil edebilecek.

Nakit ihtiyacı her geçen gün artmaya devam eden ve aldıkları maaşla geçinmekte güçlük çeken emekli için bankalardan yeni kampanyalar gelmeye devam ediyor. Kampanya haberi bu defa Akbank ve DenizBank'tan geldi. Emekliye özel yeni bir kredi paketi oluşturan iki banka, başvuru yapan emeklilere binlerce liralık nakit destek sağlamaya hazırlanıyor. Akbank ve DenizBank'ın emekli özel kredisi 35 bin TL limiti ile veriliyor. Bütün emekliler bu kampanyaya başvuru yapabiliyor. Akbank ve Denizbank’ın bankanın emekliye özel ihtiyaç kredisi kampanyasının geri ödeme koşulları da oldukça kolay. Gelin başvuru şartları ve geri ödeme koşullarına birlikte bakalım.

AKBANK EMEKLİYE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank tarafından emekliye özel ihtiyaç kredisi sunuluyor. SSK BAĞ-KUR memur emeklisi tüm emekliler Akbank'ın şubelerinden, mobil bankacılık hizmetlerinden ya da internet bankacılığından başvuru yaparak 35.000'ye kadar 36 ay vadeli düşük faizli emekli kredisi alabiliyor. Ayrıca daha önce Akbank müşterisi olmayan ve maaşını yeni Taşıyan emekliler Akbank'a gelmeleri halinde 7000 TL'ye Varan promosyon fırsatını da değerlendirebiliyor.

Tarım Kredi Market Az Önce Bir Sürpriz Daha Açıkladı! Fiyatlar Kalakaldı Tarım Kredi Market Az Önce Bir Sürpriz Daha Açıkladı! Fiyatlar Kalakaldı

DENİZBANK EMEKLİYE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Emekli kredisi veren diğer bir banka olan Denizbank ise şubeye bile gitmeye gerek olmadan SMS ile başvuru yapan emeklilere Kredi dağıtıyor. DenizBank'tan emekli kredisi kullanmak isteyenler Kredim boşluk T.C kimlik numarası ve doğum tarihini yazdıktan sonra 32 80 numarasına kısa mesaj gönderebilir. Tabii ki yine banka şubelerinden mobil bankacılık hizmetlerinden ya da internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapmak mümkün. Akbank gibi DenizBank'ta emekliye Maaş promosyonu sunan bankalar arasında yer alıyor. Kampanyaya katılmak isteyen emekliler dilerse emekli promosyonu da alabiliyor.