BİM 31 Ocak'ta Mutfakları Şenlendirecek! Aktüel Ürünler Airfryer Fiyatı Şok Edecek BİM 31 Ocak'ta Mutfakları Şenlendirecek! Aktüel Ürünler Airfryer Fiyatı Şok Edecek

Akbank, güncel kampanyalar ile ilgili resmi internet sitesinden bilgilendirmede bulunmaya devam ediyor. Bu kapsamda, 31 Ocak tarihine kadar devam edecek olan sıfır faizli ihtiyaç kredisi ve sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyasının detayları belli oldu.

Akbank Sıfır Faizli Kredi

Akbank'ın açıklamasına göre, 20 Aralık 2022 ile 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil'den uzaktan müşteri edinimi sürecini tamamlayan kişiler söz konusu kampanyadan yararlanabilecekler. Sıfır faizli ihtiyaç kredisi için alt limit 1.000 TL, üst limit ise 10.000 TL Olarak belirlendi. Sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından, sadece bir kere yararlanılabilecek.

Akbank Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans

Akbank, sıfır faizli kredi kampanyasının yanı sıra, sıfır faizli taksitli nakit avans da sunuyor. Bu kampanya da 31 Ocak'a kadar devam edecek. Akbank Mobil'i indirip "Akbanklı olmak istiyorum" diyerek ilk defa Akbanklı olan kişiler kampanyadan faydalanabilecek. Sıfır faizli taksitli nakit avanstan yararlanmak için; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 20.02.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekiyor. Sıfır faizli ihtiyaç kredisi ve sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere, Akbank'ın resmi internet sitesinden ulaşılabilir.