Akbank’ın faizsiz nakit destek kampanyaları devam ediyor. Mart ayı için yeni kampanya duyurusuna çıkan banka, yeni müşteri olacaklara özel nakit destek sağlayacağını duyurdu. Son dönemlerde bankaların müşteri kapmak için birbiriyle rekabeti artarken Akbank bu rekabete yeni bir soluk getirdi. Türkiye’nin en köklü özel bankalarından olan Akbank, yeni banka müşterisi olacak kişilere özel olarak nakit avans kampanyası başlattı.

Mart ayı boyunca yeni Akbank müşterisi olacak kişilere nakit avans verilecek. Altı ay taksitli verilecek olan nakit avans kampanyasında faiz yok. Peki, Akbank’tan faizsiz nakit avans nasıl alınır? Akbank faizsiz nakit avans kampanyası başvuru şartları neler?

Vakıfbank 250 TL Saçıyor! Başvuru Son Günü Geliyor Vakıfbank 250 TL Saçıyor! Başvuru Son Günü Geliyor

Akbank’ın 10.000 TL Faizsiz Nakit Avans Kampanyası Başladı

Acil nakit paraya ihtiyacı olan ancak bankalara faiz ödemek istemeyen kişiler için Akbank’ta yeni bir kampanya başladı. Akbank mart ayı boyunca yeni müşterisi olanlara faizsiz nakit avans verecek. Akbank faizsiz taksitli nakit avans kampanyasında miktar 10.000 TL olarak belirlendi. Kampanyaya katılmak isteyenler altı ay vadeli olarak nakit para kullanabilecek.

Akbank Faizsiz Nakit Avans Şartları

Akbank’ın yeni faizsiz nakit avans kampanyası sadece yeni müşteriler için geçerli. Yani mart ayı içinde Akbank da hesap açtıranlar ve kredi kartı alanlar kampanyadan faydalanacak. Faizsiz masrafsız olarak verilecek nakit avans altı ay vadeli olarak tanımlanacak. Kampanyadan yararlanmak için bir Akbank şubesine giderek hesap açtırabilir ve hemen kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Anında kredi kartı onayı veren Akbank, faizsiz nakit avans kampanyası kapsamında ödeme için ATM’den yardım almanızı sağlıyor. Yani kampanyadan faydalanmak için banka şubelerine gitmeye gerek yok. Kredi kartınızı ATM’den takarak Akbank’tan anında nakit avans kullanabilirsiniz.

Akbank 10.000 TL taksitli faizsiz nakit avans kampanyasında başvuru süreleri de belli oldu. 1 Mart 2023 tarihinde başlayan kampanya 31 Mart 2023 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar bankadan hesap açtıranlar istisnasız bu kampanyadan faydalanacak