Bankalar arası yeni müşteri çekme savaşında Akbank bir adım önde olmayı dÜzenlediği kampanyaları ile sağlarken, Yüzde 0 sıfır Fazili 20.000 TL nakit avans hizmeti an itibari ile başladığı ve sadece süreli gün süreceği açıklandı. 

Hem nakit avans hem de kredi çekmek isteyen nakit ihtiyacı olan vatandaşa 20.000 TL'ye kadar sıfır faiz oranı ile bu imkanın sağlanacağı belirtildi. 

%0 Faizli 10.000 TL’ye varan Kredi ve 10.000 TL’ye varan Taksitli Avans Fırsatı! başlığı altında başlatılan kampanya da sıfır faiz ile hem 10.000 TL nakit avans hem de 10.000 TL krediyi aynı anda çekebileceksiniz. 

Akbank müşterisi olmak yetiyor

Akbank müşterisi olmak şartıyla faydalanabileceğiniz kampanya kapsamı ay sonuna kadar devam edecek. 31 Mart'a kadar Akbanklı olan yüzde sıfır faiz imkanından faydalanabilecek. 

Kampanya açıklaması Yapıldı

Emekli İkramiyesi için 2 Formül 2,750 TL ve 1,430 TL İhtimallerinden Biri Olacak Emekli İkramiyesi için 2 Formül 2,750 TL ve 1,430 TL İhtimallerinden Biri Olacak

Akbank resmi internet sayfasında faizsiz kredi ve nakit avans ödemeleri ile alakalı açıklama yapıldı. 

  • Kampanyadan 9 Mart 2023 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi* sürecini tamamlayan müşteriler faydalanabilir.
  • Kredi başvurusu Akbanklı Ol sürecinin tamamlanması ardından Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir.
  • Mobilden Akbanklı olan yeni müşterilerimiz, müşteri olduktan sonra 10 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli ihtiyaç kredisine başvurabilir.
  • Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan ve ilk defa Akbanklı olacak müşteriler, belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra 10 gün içerisinde Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler.
  • Söz konusu kredi talepleri Akbank tarafından değerlendirilerek olumlu bulunursa karşılanacaktır.
  • Başvuruların olumlu değerlendirilmesi sonrası onaylanan kredi Akbank Mobil, Akbank İnternet, Müşteri İletişim Merkezi ve Şube’lerimiz aracılığı ile kullanılabilir.
  • Kampanya kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 12 aydır.
  • Kampanyadan yalnızca gerçek kişi müşteriler faydalanacak olup kullanılabilecek kredi türü bireysel tüketici / ihtiyaç kredisidir.
  • Mobil’den Akbanklı olan müşterilerimiz avantajlı kredi kampanyasından sadece bir kere yararlanabilir.