Hayat koşullarının zorlaştığı günümüzde vatandaş bankaların kampanyalarını yakından takip ediyor. Gerek kamu gerekse de özel bankalar özellikle de yeni yıl itibari ile düzenlediği yeni kampanyalar ile vatandaşın cebini para doldurmayı hedefliyor. İşte bu kapsamda Akbank çok makul bir kampanya ile yeni müşterilerine kapısını açıyor. 

Hayat koşulları enflasyonun yükselmesine mahal verirken, vatandaşın maaşı da gün gün eriyor. Evine biraz fazla ek kaynak gelmesi adına vatandaş banka kampanyalarını yakından takip ediyor.  Her şeyin zamlanması sonrasında vatandaş ek tercihlere yönelirken, Akbank 1.000 TL kampanyası ile herkesin cebini ısıtıyor.

Her dönemde yapılan banka kampanyalarını yakın olarak takip eden vatandaş, yeni yıl itibari ile başlayan yeni yıl kampanyalarını merakla takip ederken, bu kapsamda Akbank'ın 1.000 TL kampanyasını gözüne kestiriyor. Yeni müşteriye özel yeni kart kampanyası ile alakalı detaylar araştırılıyor. 

Akbank Davet Kampanyası

Her dönem kampanyalar konusunda bir adım önde olan Akbank yeni müşterilerine özel düzenlediği kampanya da 1.000 TL kazandırıyor. Akbank 1.000 TL kampanyasını “Davet Kampanyası” adı altında sunarken, vatandaşın en kolay şekilde de kullanmasını sağlayacak şartları oluşturdu. 

Mobilden müşteri olun

Akbank mobil hizmetlerden banka müşterisi olana özel olarak hazırlanan kampanya detayları açıklandı.  2022 senesinde oluşturduğu kampanyalar ile adından bahsettiren Akbank, 1.000 TL Chip-Para kampanyasının 31 Ocak'ta son bulacağını vurguladı. 

Akbank Müşteri topluyor

Akbank tarafından düzenlenen kampanya detaylarında Akbank'a yeni müşteri olma zorunluluğu mevcut. 1 Ocak ve 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Axess kart başvurusu yapanlara özel olarak 1.000 TL chip para tanımlanacak. Başvuru onaylanır onaylanmaz da chip para hesaplara tanımlanacak.

Elektrik Faturanız 130 TL Üzeri İse Hemen PTT'ye Gidin! Tüketim Yardımı Başladı Elektrik Faturanız 130 TL Üzeri İse Hemen PTT'ye Gidin! Tüketim Yardımı Başladı

Akbank 1.000 TL kampanyası nasıl kazanılır?

Kredi kartı başvurusu yapılması akabinde limiti ne olursa olsun yapılan bin TL ve üzeri alışverişlerde chip para tanımlanıyor ve bu işlem 5 kere yapılabiliyor. Öyle ki Akbank 5 Bin TL'ye kadar kampanyadan faydalanma imkânı sunarken, 5 Bin TL harcama yapamayan müşteri her 1.000 TL harcamasına 200 TL kazanıyor. 

Davet kampanyası da başladı

Yeni kampanyalarında Akbank bir adım önde olmayı hedefliyor. Öyle ki her yeni müşteri kazandıran bireye özel 250 TL tanımlanıyor. 4 kişi ile sınırlandırılan kampanyadan da 1.000 TL'ye kadar avans kazanıla biliniyor. 

Akbank davet kampanyasından 16 Ocak- 28 Şubat tarihleri arasında Akbank'lı olan ve tanıdıklarını Akbank Mobil uygulaması aracılığı ile banka müşterisi olmaya davet eden kişiler faydalanabiliyor. 

Akbank Davet kampanyası ödemeleri ne zaman olacak?

Tanıdıklarını Akbank'lı yapan müşteri kazandıkları TL'lerine 31 Mart 2023 tarihine kavuşacaklardır.

Akbank kampanyasına katılmak için sizin adınıza bir referans numarası belirleniyor ve yeni müşteri de kayıt olurken bu referans numarasını giriyor.