Bankaların emekli promosyonu kampanyaları yeni yılda da devam ederken, maaş aralığına göre hangi bankanın ne kadar promosyon vereceği pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren kişiler promosyon almaya hak kazanıyorlar. Bu kapsamda, Akbank'ın maaş aralığına göre ne kadar promosyon vereceği belli oldu.

Akbank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Akbank'ın resmi internet sitesinde yer alan bilgilendirmeye göre, emekli maaşını üç yıl boyunca Akbank'tan alacağına dair taahhüt veren kişiler 4.200 TL'den başlayan promosyon ödemesini alabilecekler. Söz konusu emekli promosyonları, maaş tutarı artıkça 7.000 TL'ye kadar çıkıyor.

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 4.200 TL
3.500 TL – 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 4.850 TL
7.500 TL – 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 6.250 TL
10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 7.000 TL

PTT Ev Hanımlarına Maaş Müjdesi Verdi! Tek Çocuğunuzun Olması Yeterli PTT Ev Hanımlarına Maaş Müjdesi Verdi! Tek Çocuğunuzun Olması Yeterli

Akbank'ın duyurduğu promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen emekliler, bankanın resmi işlem kanalları üzerinden maaş taşıma ve promosyon başvurusunu gerçekleştirebilirler. Emekli promosyonu kampanyasına ilişkin detaylara, Akbank'ın internet sitesinden ulaşılabilir.