Akbank tarafından yapılan açıklama kapsamında emeklilere verilen promosyon tutarları güncellendi. Yapılan güncelleme sonucu emekli maaşını Akbank’tan 3 yıl alma sözü veren emeklilere 7.000 TL verileceği duyuruldu.

Emekliler tarafından sıklıkla araştırılan emekli promosyonlarına bir yenisi daha eklendi. Akbank, emekli promosyonu yarışına katılan bankalar arasında yer aldı. Emekli maaşını üç yıl Akbank’tan alma sözü veren emekliler maaş aralığına göre promosyon ödemesi almaya hak kazacak. Fakat emekliler tarafından hangi bankanın ne kadar promosyon vereceği araştırma konusu oldu. Özellikle arama motorları üzerinden Aralık Ayı Emekli Promosyon Kampanyaları ile ilgili araştırma yapılıyor. Akbank resmi internet sitesinde emekli promosyonuyla ilgili açıklama yapıldı.

Akbank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Emekliler tarafından banka banka emekli promosyonu araştırılmaktadır. Akbank’ta köklü bir banka olduğu için emekli promosyon oranları merak edilmektedir. Akbank emekli promosyonundan faydalanmak içine emekli maaşınızı üç yıl boyunca aynı bankadan alma sözü vermeniz gerekiyor. Akbank’tan maaşını alma sözü veren emeklilere 4200 TL ile 7000 TL arasında promosyon ödemesi yapılmaktadır. Bu kapsamda:

3500 TL ve altında maaş alan emeklilere 4200 TL,

3500 TL ile 7500 TL arasında maaş alan emeklilere 4850 TL,

330 TL Kantin Yardımı Başvuruları Bitti Bitecek! Evde Öğrenciniz Varsa Geç Kalmayın 330 TL Kantin Yardımı Başvuruları Bitti Bitecek! Evde Öğrenciniz Varsa Geç Kalmayın

7500 TL ile 10.000 TL arasında maaş alan emeklilere 6250 TL,

10.000 TL ve üzerinde maaş alan emeklilere 7000 TL verilmektedir.

Akbank tarafından verilen promosyon ödemeleri hakkında detaylı bilgi almak ve promosyon ödemesinden faydalanmak isteyen emeklilerin bankanın resmi internet sitesi üzerinden, mobil uygulaması üzerinden veya banka şubelerinden başvuru yapması gerekir. Emekli promosyonuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için Akbank resmi internet sitesine giriş yapabilirsiniz.