Emekli maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren, -varsa- bankaların şartlarını yerine getiren emekliler, maaş aralıklarına göre değişen tutarlarda promosyon ödemesi alabiliyorlar. Bu kapsamda, güncel emekli promosyonlarına ilişkin araştırmalar devam ederken, Akbank'ın internet sitesinde yer alan bilgilendirme ile birlikte, maaş aralıklarına göre verilecek promosyonlar belli oldu.

Akbank Emekli Promosyon Ne Kadar?

Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre, emekli maaşını üç yıl boyunca Akbank'tan alacağına dair taahhüt veren kişiler, 4.200 TL'den başlayan promosyon ödemesini almaya hak kazanacaklar. Emekli promosyonları, maaş tutarı artıkça 7.000 TL seviyesine kadar yükseliyor.

5 L Ayçiçek yağı en dibe indi! Böyle fiyat ne görüldü, ne duyuldu! Kaçıranlar çok üzülür 5 L Ayçiçek yağı en dibe indi! Böyle fiyat ne görüldü, ne duyuldu! Kaçıranlar çok üzülür

3.500 TL Altında Emekli Maaşı Alanlara: 4.200 TL
3.500 TL – 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 4.850 TL
7.500 TL – 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Alanlara: 6.250 TL
10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Alanlara: 7.000 TL

Akbank'ın açıkladığı emekli promosyonu kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler, bankanın resmi işlem kanalları üzerinden başvurularını iletebilirler. Söz konusu promosyon kampanyasına dair ayrıntılı bilgilere, Akbank'ın internet sitesinden erişilebilir.