Kredi çekmeyi düşünen kişiler, bankaların güncel kredi kampanyalarını araştırıyorlar. Bu kapsamda, düşük faizli kredi kampanyalarının yanı sıra, sıfır faizli kredi fırsatları pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Akbank'ın internet sitesinde yer alan bilgilendirme ile birlikte, 10.000 TL'ye varan sıfır faizli ihtiyaç kredisinin detayları belli oldu.

Akbank Sıfır Faizli Kredi

Akbank'ın açıklamasına göre, 20 Aralık 2022 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi sürecini tamamlayan kişiler, 10.000 TL'ye varan sıfır faizli kredi imkanından faydalanabilecekler.

Sıfır Faizli Kredi Detayları

Akbank Mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olan kişiler, 10 gün içerisinde hayat sigortalı ve yüzde sıfır faizli krediye başvuru yapabilecekler. Söz konusu kredi için alt limit 1.000 TL, üst limit ise 10.000 TL olarak belirlendi. Başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, kredilerini Akbank Mobil, Akbank İnternet, Müşteri İletişim Merkezi ve Akbank şubeleri aracılığı ile alabilecekler. İhtiyaç kresi kampanyası ile ilgili en çok merak edilen detaylar birisi de vade süresi oldu. Sıfır faizli 10 bin TL'ye varan kredi için vade süresi 12 ay olarak belirlendi.

Akbank Mobil Uygulamayı İndirene Anında 10.000 TL Hem de Faizsiz Akbank Mobil Uygulamayı İndirene Anında 10.000 TL Hem de Faizsiz

Akbank Sıfır Faizli Taksitli Nakit Avans

Akbank Mobil üzerinden banka müşterisi olan kişiler için 10.000 TL'ye varan faizsiz kredi imkanının yanı sıra, 10.000 TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans da sağlanıyor. Söz konusu kampanya 31 Ocak tarihine kadar devam edecek. Kampanya ile ilgili Akbank'ın internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, yeni Akbanklı olanların; ilk kez asıl Axess veya Wings karta başvurmaları ve 20.02.2023 tarihine kadar başvurularının onaylanması halinde kampanyadan faydalanabilecekler. Sıfır faizli taksitli nakit avans kampanyasının vade süresi de belli oldu. Akbank, sıfır faizli taksitli nakit avans için vade süresinin 6 ay olduğunu açıkladı. Sıfır faizli taksitli nakit avans ve sıfır faizli kredi kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişiler, Akbank'ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.