Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık iki depremin ardından 11 ilimizdeki yıkım büyük olurken, Türkiye ve dünyadan çok sayıda gönüllü, afet bölgesindeki çalışmalarına devam ediyor. 

Ahbap Derneği'nin kurucusu ve başkanı, şarkıcı Haluk Levent de depremin ilk gününden bu yana bölgede her türlğ konuda yardıma koşuyor. 

Depremin ilk gününde yola çıkıp bölgeye yardım götüren Levent, süreci, satın alımaları ve bağışlanan tüm maddi yardımları da sosyal medya hesabından bir bir açıklamaya devam ediyor.

Yine bir paylaşım yapan Levent, bu sefer üniversite öğrencileri için harekete geçti. Depremde ebeveynlerini kaybeden üniversite öğrencilerine burs vereceklerini açıkladı. 

Depremde ebeveyn kaybı yaşayan üniversite öğrencisi tüm gençlerimize bir yıl süreyle aylık 5 bin TL burs verme kararı aldık. Bu konu ile ilgili burs başvurusu en yakın zamanda ahbap.org sitesinden yayınlanacaktır. 

Ahu Aysal Elon Musk'tan Parasını İstiyor: 100 Bin Dolarımı Geri Ver ya da... Ahu Aysal Elon Musk'tan Parasını İstiyor: 100 Bin Dolarımı Geri Ver ya da...