Öğrenciye Kötü Haber! Yaz Tatili 2023 Geç Başlayacak Öğrenciye Kötü Haber! Yaz Tatili 2023 Geç Başlayacak

Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Aile dizisi ilk bölümüyle yayınlandı. Yayınlanan ilk bölüm herkesin dikkatini çekti. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı Aile dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Hal böyle olunca Aile dizisinin kaç bölüm süreceği, ne zaman final vereceği merak edilmektedir.

Aile Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Ay Yapım imzasıyla yayınlanan Aile dizisi kaç bölüm sürecek sorusu merak edilmektedir. Ahmet Katıksız ve Cem Toluay’ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin senaryosunu Hakan Bonomo yazmıştır. Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı Aile dizisi 7 Mart akşamı yayınlandı. Yayınlanan dizi oldukça büyük beğeni topladı. Reyting rekorları kırmayı başaran Aile dizisinin kadrosu çok sağlam. Reytingler başarılı gittiği zaman dizinin gelişim göstermesi bekleniyor. Tek sezonda 30 bölüm yayınlanması beklense de henüz net bir durum bulunmamaktadır.

Aile Final Mi Yapıyor?

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı Aile final mi yapıyor? Nur Sürer, Nejat İşler, Canan Ergüder, Umutcan Ütebay gibi başarılı isimler bulunmaktadır. Dizinin ilk bölümü dün yayınlandı. Dizinin henüz final yapması düşünülmüyor. Konuyla ilgili net bir açıklama geldiği takdirde sizlerle paylaşma yapmaya devam edeceğiz.