Barbaros Hayreddin için Final Kapısı Aralandı Her An Açıklanabilir Barbaros Hayreddin için Final Kapısı Aralandı Her An Açıklanabilir

Aile dizisi ne zaman başlayacak? Aile dizisi hangi günler yayınlanacak? Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerinde oynadığı Aile dizisi hangi günün dizisi olacak işte detaylar... Show TV dizisi Salı günlerinde reytinglerinde başarılı olamayan kanallar arasında yer alırken, en son Salı akşamları yayınlanan Baba dizisi yeniyıl girmeden final yapmıştı. Tam da o dönemde yeni dizi çalışmaları olduğunu açıklayan kanal, Aile dizisinden hiç bahsetmemişti 

 

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'yı bir araya getiren Aile dizisi uzunca zamandır en çok merak edilen konulardan olurken, reytingleri alt üst etmesi beklenen Aile dizisi hangi gün yayınlanacak sorusunun yanıtı geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Mafya ve aşkı bir arada bizlere sunacak olan Aile dizisi 14 Şubat sevgililer günü sürprizi yapacak. Aile dizisi Salı akşamları yayınlanacak. 

Çekimler İzmir'de devam

İzmir'de çekimlerinin devam ettiği Aile dizisi hangi gününü dizisi olacak sorusunun yanıtı Show TV mafya dizileri klasik günü olan Pazartesi akşamları yayınlanacağı söyleniyordu. Ancak geçtiğimiz gün yayınlanan tanıtımı ile izleyiciye yapılan sürpriz ile Aile dizisi ekibi ve kanal büyük bir ters köşe yaptı.

Salı Akşamları Baba dizisi yerine başlayacak olan Aile dizisi 14 Şubat hediyesi olarak ilk bölümü ile başlayacak. 

Tutkulu bir aşk hikayesi anlatılacağı Aile dizisinde Serenay Sarıkaya Devin, Kıvanç Tatlıtuğ Aslan karakterine hayat verecek.