Uzun zamandır merakla beklenen Aile dizisi tanıtım fragmanı nihayetinde yayınlandı. KIvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrollerinde yer aldığı ve uzun zamandır tüm dikkatleri üzerine toplayan Aile dizisi ne zaman başlayacak sorusu merakla araştırılıyor. Show TV ekranlarının reytinglerine en çok güvendiği dizisi olarak karşımıza çıkan Aile dizisi tanıtım fragmanı yayınlandığı an itibari ile yüzbinlerce kişi tarafından merakla izlenmişken, dizi hakkındaki detaylar da yavaş yavaş oluşuyor. 

Soykan ailesinin oğlu Aslan ve uçakta rastgele karşılaşan Psikolog Devın'in aşk hikayelerinin anlatılacağı Aile dizisi tanıtımı sosyal medyada bir an da gündem oldu. 

Aile dizisi ne zaman başlayacak?

Aile dizisi başlama tarihi ile alakalı dizi eleştirmeni Sina Koloğlu o merakla beklenen açıklamayı yaptı. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız, senaristliğini ise Hakan Bonomo’nun yaptığı Aile dizisi için ünlü isim “şubat ayı içerisine yetiştirilmeye çalışılıyor” dedi.  Edinilen bilgiye göre Aile dizisi Şubat ortasında başlayacak. 

Aile dizisi tanıtım fragmanı yayınlanır yayınlanmaz Twitter'da trend topik olurken, yapılan yorumlardan da belli olduğu üzere dizi izleyiciden tam puan aldı. 

Aile dizisi oyuncuları

Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ’a, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ece Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer 

Hakan Bonomo'nun senarist koltuğunda oturduğu, Ahmet Katıksız tarafından yönetilen Aile tanıtım fragmanı uzun süredir beklenmekteydi. İşte Merakla beklenen fragman sonunda yayınlandı. 

6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı? 6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı?