Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi Aile; kısa süre sonra başlayacak. Geçtiğimiz gün yayınlanan tanıtım fragmanı akabinde gözler Aile dizisi hakkındaki detaylara çevrilirken, Sipahi dizisinin neden final yaptığı, Aile dizisinin başlayacağı günün açıklanması sonrasında kesinleşecek.  Öyle ki medya kulislerinde aynı mafya dizilerinin günü olan Pazartesi günleri yayınlanacağı haberi dolaşıyor. Peki Aile dizisine zaman başlayacak? Aile dizisi hangi günler yayınlanacak? İşte detaylar...

Uzunca süredir Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı Aile dizisi hakkındaki detaylar araştırılmaktaydı. 

Sipahi neden final yapıyor?

Geçtiğimiz akşam Sipahi dizisinin ani final kararı kesinleşmişken, Show TV'nin çok güvendiği yapımı önümüzdeki hafta final yapacak. Mehmet Canpolat ve Sadi Can Polat'ın yapımcılığını üstlendiği dizi de Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık gibi başarılı isimler olsa da dizi reytinglerde ilerleme sergileyememişti

Teşkilat dizisinin kopyası olduğu iddia edilen Sipahi dizisinde Milli İstihbarat teşkilatının öyküleri anlatılmaktaydı. Kanal ve dizi yapımcıları arasında 13 bölümlük sözleşme ani bir kararla fes edildi ve Dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacağı bölümü ile final yapacağı açıklandı. 

Artan maliyetler sebebiyle maalesef 8. bölüm itibariyle final kararı alındığı açıklaması sonrasında Şubat ayında Pazartesi akşamları Show TV'de hangi dizi olacak konusu gündeme çıkmıştı.  

6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı? 6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı?

AİLE OYUNCULARI KİM?

Serenay Sarıkaya
Kıvanç Tatlıtuğ
Nejat İşler
Canan Ergüder
Ushan Çakır
Umutcan Ütebay
Yüsra Geyik
Ece Simge Yurdatapan
Levent Ülgen
Emel Göksu
Nur Sürer

Aile dizisi Pazartesi akşamları yayınlanacak

Sipahi dizisinin reytinglerde düşüş olması sonrasında final kararı verilmesinin bir başka sebebi de Show TV'nin tüm mafya dizilerini Pazartesi akşamı yayınlaması olarak karşımıza çıkarken, gözler Aile dizisine çevrildi.  Hal bu iken Sipahi dizisinin final yapmasının bir diğer sebebi de gün değişikliğinin kabul edilmediği ve Pazartesi günleri Aile dizisinin günü olacağı iddiaları olurken, Şubat ayında Aile dizisinin başlayacağı söyleniyor.