Tutkulu aşkın en zor halini izleyeceğimiz Aile dizisi ne zaman başlayacak? Uzunca zamandır Kıvanç Tatlıtuğ'un dizisi olarak karşımıza çıkan ve sonrasında da Serenay Sarıkaya'nın da kadroya dahil olması ile iyice merakta bırakan Aile dizisi çekimleri İzmir'de startını verirken, medyaya sızan görüntüler izleyiciyi çok heyecanlandırmıştı. Dizi hakkında birçok soru izleyici tarafından merakla araştırılıyor.

Aile dizisi nerede çekiliyor? Aile dizisi Aslan kimdir? Aile dizisi Devin kimdir? sorusunun yanıtı ile birlikte Aile dizisinin konusu ne? Aile dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Aile dizisi uyarlama mı? gibi sorular da merakla araştırılıyor. 

Ay Yapım imzası ile ekranlarda olacak olan Aile dizisi, tam özgün dizi olarak yayınlanacağı gün merak ediliyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya'yı bir araya getiren ve Kıvanç Tatlıtuğ'u uzunca zaman sonra ekranlara döndüğü Aile dizisi yayınlanan afişi herkesi merakta bırakmaktayken, dizide yaşanacak olan aşkın en tutkulu hali ise izleyiciyi heyecanlandırıyor. 

Haka Bonomo'nun senaristliğini üstlendiği Aile dizisi Ahmet Katıksız tarafından yönetiliyor. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı Aile dizisi ne zaman başlayacak? Aile dizisi hangi kanalda oynayacak?

6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı? 6 Şubat Bu Akşam Diziler Var mı? Yasak Elma, Alparslan, Ömer Yeni Bölümleri Olacak mı?

Show TV ekranlarının merakla beklenen dizisi Aile dizisi ile alakalı gün gün gelişmeler devam ediyor. Aile dizisi yayın tarihi de merakla araştırılıyor. Geçtiğimiz hafta sete çıkan dizi ile alakalı yaşanan gelişmeleri izleyicinin dikkatini çekerken, afişinin yayınlanması sonrasında da tüm soruların yanıtı daha da merak edilecek. 

Aile dizisi oyuncu kadrosu

Nur Sürer, Canan Ergüder, Yüsra Geyik, Nejat İşler, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Emel Göksu, Levent Ülgen, Ece Simge Yurdatapan

Aile ne zaman başlayacak?

Aile dizisi başlama tarihi ile alakalı dizi eleştirmeni Sina Koloğlu o merakla beklenen açıklamayı yaptı. Yönetmenliğini Ahmet Katıksız, senaristliğini ise Hakan Bonomo’nun yaptığı Aile dizisi için ünlü isim “şubat ayı içerisine yetiştirilmeye çalışılıyor” dedi.  Edinilen bilgiye göre Aile dizisi Şubat ortasında başlayacak.