Aile dizisi yayın hayatına iddialı bir giriş yaparken, dizi ilk bölümden çok beğenildi. Kıvaç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın başrolde olduğu dizide ilk bölümden asıl kız ve oğlanın öpüşmesi ise olay oldu. 

Dizide yavaş yavaş karakterler tanıtılmaya devam ederken Devin'in babası Ergun Akın gündemde yer etti. İki kızını terk eden ve kendine bambaşka bir hayat kuran Ergun Akın, oldukça narsist bir kişilik. Bu karakteri canlandıran kişi ise Ozan Gözel

Peki Devin'in babası Ergun Akın'ı canlandıran Ozan Gözel kimdir? Kaç yaşında, nereli ve eğitimi ne?

ozengozelkimdir

Ozan Gözel Kimdir?

Balıkesir Edremit'te 1971 yılında dünyaya gelen Gözel, 1993 yılında Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı yıl İTÜ Yüksek Lisans programını ve 1994'te MSÜ Şehir ve Bölge Planlama/Kentsel Tasarım programını da kazanarak 1998'de mezun oldu. 

Yasak Elma Setini Hayvanlar Bastı! Akrepten Sonra O İsimde Arı Saldırısında Ölecek Yasak Elma Setini Hayvanlar Bastı! Akrepten Sonra O İsimde Arı Saldırısında Ölecek

Daha önce Studio Oyuncuları'nda görev alan Gözel, 2004 yılı itibarıyla İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur. Aynı zamanda Şehir Tiyatroları'nda sahne yöneticiliği yapmış ve 2019-2021 yılları arasında genel sanat yönetmen yardımcısı olarak görev almıştır. Öte yandan Oyuncular Sendikası denetleme kurulu üyeliği de yapmıştır.