Promosyon Açıklaması Geldi! Teklifler Belli Oldu Promosyon Açıklaması Geldi! Teklifler Belli Oldu

İhtiyaç sahibi vatandaşlara sosyal destek ödemeleri sağlanmaya devam ederken, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın Aile Destek Programı ödemelerini yapıp yapmadığı da merak ediliyor. Bu kapsamda, ocak ayı ödemelerine ilişkin araştırmalar devam ediyor.

Aile Destek Programı Ödemeleri Yattı mı?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamada, Aile Destek Programı ödemelerinin yılbaşı öncesine çekildiği belirtilmişti. Bu kapsamda, söz konusu destek ödemeleri aralık ayı itibariyle hak sahiplerinin hesaplarına aktarıldı. Konuya ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda yapan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık "Cumhurbaşkanı'mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle ocak ayının ilk haftası yapılacak olan Türkiye Aile Destek Programı ödemelerini öne çekerek 29 Aralık Perşembe (bugün) hak sahiplerinin hesaplarına yatırıyoruz." ifadelerine yer verdi.

Aile Destek Paketi Ne Kadar?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Aile Destek Programı ocak ayı ödemelerini önceki günlerde tamamlarken, desteğin tutarı da merak ediliyor. Aile Destek Programı kapsamında, 850 TL ile 1.250 TL arasında değişen tutarlarda ödeme yapılıyor.