Tek Şarta Hanelere 1.900 TL Yardım! PTT'den Sene Boyu Her Ay Alacaksınız Tek Şarta Hanelere 1.900 TL Yardım! PTT'den Sene Boyu Her Ay Alacaksınız

Aile Bakanlığı, şaşırtan açıklamayı yaptı. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların Bankaya gitmesine gerek yok. Hemen bakanlığa başvuru yapanlara 5.000 TL ile 10.000 TL arasında faizsiz nakit destek sağlanacak. Aile Bakanlığından alınacak olan faizsiz kredi 12 ay vadeli olarak sunulacak. Hızlı şekilde nakit ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz. T.C kimlik kartına sahip herkes başvuru yaparak faizsiz kredi desteği alabilecek.

Her geçen gün zorlaşan ekonomik koşullar vatandaşın nakit ihtiyacını artırmaya devam ediyor. Bu dönemde banka kredilerinde faiz oranlarının çok yüksek olması nedeniyle faizsiz nakit arayışı da son sürat sürüyor. Vatandaşın derdine derman olacak kampanya aile Bakanlığı tarafından başlatıldı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, faizsiz kredi desteği sağlayacak. Bakanlık tarafından ilk kez yapılan uygulama binlerce kişinin derdine derman olacak. Hızlı ve kolay faizsiz kredi kullanmak isteyenler başvuru yaparak aile Bakanlığından nakit destek olabilir. Aile Bakanlığı faizsiz kredi 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişiyor. İhtiyacınıza göre 12 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz.

Ödeme PTT'den Yapılacak

Aile Bakanlığı faizsiz kredi imkanı PTT işbirliği ile sağlanıyor. Yani başvuru yapanlar kredi desteğini PTT'den alacak. Kendi belirlediğiniz limite göre 5000 TL ile 10.000 TL arasında bir rakama başvuru yapabilirsiniz. 5000 TL 10.000 TL faizsiz kredi kampanyasında herhangi bir faiz ya da masraf bulunmuyor. Doğrudan talep ettiğiniz tutar hesabınıza geçiyor. Bu kampanyadan yararlanmak için yeni kimlik kartınızın olması gerekiyor. Sadece çipli kimlik kartıyla ödeme veriliyor.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından faizsiz kredi alabilmek için başvuru işlemleri e-devlet üzerinden ve PTT şubelerinden yapılabilecek. Yukarıda da belirttiğimiz gibi çipli kimlik kartı olan yani yeni kimlik kartına sahip olan kişiler faizsiz kredi başvurusu yapabilecek. T.C kimlik no ve şifre ile e-devlet girişi yaparak aile Bakanlığı sekmesi altında bulunan faizsiz kredi başvuru formunu doldurabilir ya da doğrudan kimlik kartınızla birlikte PTT şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

12 Ay Vadeli Kredi Desteği Veriliyor

Aile Bakanlığının bu kampanyasında 12 ay vadeli olarak kredi desteği sunuluyor. Yani vatandaşlar kredi kullanmak için bankalara gitmek zorunda kalmıyor aynı zamanda faiz ödeme durumu da tamamen ortadan kalkıyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes aile Bakanlığından faizsiz kredi alma şansına sahip.