Haluk Levent'in kurduğu Ahbap derneği, deprem felaketinin ardından hemen harekete geçerek yine tüm vatandaşların yanında olduğunu hissettirmişti. Aktif bir şekilde depremzedelere yardım etmeye devam eden Haluk Levent ve Ahbap Derneği, bağış toplama adına tarihe geçecek bir ilke imza attı. 

Twitter üzerinden paylaşım yapan Haluk Levent, dünyadan çok fazla kişinin Türkiye'ye kripto yoluyla bağış yapmak istediklerini söyledi. Bunun üzerine henüz düzenlemelerin tamamlanmadığını belirten Levent, yine de kimseyi kırmadı ve MASAK'la görüşme yapacağını aktardı. 

 Airfryer, Süpürge, Kahve Makinesi Artık Marketlerde Satılması Yasaklandı mı?  Airfryer, Süpürge, Kahve Makinesi Artık Marketlerde Satılması Yasaklandı mı?

MASAK ile bu sabah görüşme yapan ve dijital cüzdan izni alan Haluk Levent, cüzdan bilgilerini yayımladı. Cüzdan bilgilerinin yayımlanmasının ardından ilk 10 dakikada 10 bin dolar, yarım saatlik bir sürenin sonunda ise 80 bin dolarlık bağış toplandı. Saat 15.14'te ise toplanan bağış miktarı tam 300 bin doları buldu!