Geçtiğimiz haftalarda 4 yıllık beraberliklerini ani bir kararla noktalamaları ile magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu ve kendisi gibi oyuncu olan eski sevgilisi Mert Yazıcıoğlu cephesinde flaş bir gelişme yaşandı.

Yargı'nın Eren Komiseri Uğur Aslan isyan etti: Ailemin yarısı göçük altında Yargı'nın Eren Komiseri Uğur Aslan isyan etti: Ailemin yarısı göçük altında

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılığına ilişkin 'ihanet' dedikoduları gündemde yer almıştı. Saraçoğlu'nun adı Yalı Çapkını dizisindeki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir'le anılmıştı. Son olarak Yazıcıoğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada 'üçüncü kişi' iddialarını kesin bir dille yalanlamış ve "Mert Ramazan bizim arkadaşımız. Hiç insanların düşündüğü gibi bir şey yok!" ifadesini kullanmıştı.

Ayrılmalarına rağmen aynı evde kalan ünlü çiften Saraçoğlu geçtiğimiz günlerde evden de ayrılmıştı. Ayrılığa ve tüm yaşananlara rağmen sosyal medyada fotoğraflarını kaldırmaması ile dikkat çeken Afra Saraçoğlu yeni bir hamle yaptı. Saraçoğlu, eski sevgilisiyle olan fotoğraflarını Instagram hesabından sildi.