Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu ayrılık haberleri kimi kesim tarafından doğrulanırken, kimi kesim de prim kasmak adına böyle yapıyorlar yorumlarını yapmakta. Geçtiğimiz gün Mert Yazıcıoğlu'nun Afra Saraçoğlu'nun rol arkadaşı ile aldattığı iddiaları gündeme çıkmış gözler ünlü çifte çevrilmişti. 2018 senesinden beri beraber olan Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu ayrılık haberleri son dakika Afra Saraçoğlu tarafından doğrulandı. 

Dansöz Didem Şokta! Az Daha Cinayete Olayına Karışıyordu Dansöz Didem Şokta! Az Daha Cinayete Olayına Karışıyordu

'Yalı Çapkını sonrasında ayrıldılar' denildi. Öyle ki Yalı Çapkını dizisi sonrasında özellikle de Mert Ramazan Demir ile sürekli adı spekülasyonlara karışması ve dizinin reytinglerinin tavan yapması sonrasında popülaritesi artan Afra Saraçoğlu sevgilisi ile konuşmaya başladı. İşte hal böyle olunca sürekli gündemde aşklarını yaşayan ünlüler arasına girdiler. Yorulduklarını beyan çift, arkadaşça ayrıldıklarını belirtti. 

Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu neden ayrıldı? Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu'nu aldattı mı? Afra Saraçoğlu Mert Ramazan Demir ile mi sevgili? İşte detaylar.

Mert Ramazan Demir yüzünden oldu

Sosyal medya şu Sıralar Afra Saraçoğlu ile yatıp Mert Yazıcıoğlu ile kalkıyor. Yazıcıoğlu, sevgilisinin Yalı Çapkını dizisindeki partneri Mert Ramazan Demir’le samimi görüntülerinden rahatsız olduğu iddiaları sonrasında aralarındaki tartışmayı aşamadıkları ve birlikte yaşadıkları evi terk ayırdıkları iddia edildi.

Yalı Çapkını dizisinde canlandırdığı Seyran karakteriyle gündeme çıkmayı başaran Afra Saraçoğlu, 2018 yılında meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başladı.  Çıkan haberlere sessiz kalan çiftten ilk hamle geldi. Afra Saraçoğlu son hamlesiyle iddiaları doğruladı. 

Afra Saraçoğlu son dakika olarak Instagram dan Mert Yazıcıoğlu ile ayrıldıklarını onaylayan paylaşımı yaptı 

Birkaç gündür basında hakkımızda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile 4 yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık. Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz
Sevgiyle kalın