10 Yıl Önce Hayatını Kaybeden Defne Joy Foster'ın Oğlu Gündem Oldu! 10 Yıl Önce Hayatını Kaybeden Defne Joy Foster'ın Oğlu Gündem Oldu!

Ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Mert Yazıcıoğlu'nun 4 senelik ilişkileri geçtiğimiz günlerde noktalandı. Evlenmeleri beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılma kararı alan ünlü çift herkesi şaşırtmıştı.

Öte yandan, Afra Saraçoğlu'nun Yalı Çapkını dizisindeki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile aşk yaşadığı iddia edilmiş ve ayrılığın nedeninin bu olduğu öne sürülmüştü.

Mert Yazıcıoğlu ise geçtiğimiz günlerde Mert Ramazan Demir ile Afra Saraçoğlu aşkını yalanlamış, "Mert Ramazan Demir bizim arkadaşımız." şeklinde konuşmuştu.

Karşılıklı Hamlede Dikkat Çeken Detay

Saraçoğlu'ndan ise dün Yazıcıoğlu ile olan tüm fotoğraflarını Instagram hesabından sildi. Yazıcıoğlu'ndan da Saraçoğlu'nun bu hamlesine karşılık geldi ve Yazıcıoğlu da fotoğrafları sosyal medyadan kaldırdı.

Bir başka detay ise gözlerden kaçmadı. Yazıcıoğlu'nun "Arkadaşım" dediği Demir ile olan fotoğraflarını da silmesi dikkat çekti. Bu durum, Saraçoğlu ile Demir arasındaki aşk dedikoduları yeniden alevlendi.