Yalı Çapkını dizisi ile adeta küllerinden doğan Afra Saraçoğlu, 4 yıllık sevgilisi Mert YAzıcıoğlu ile geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını Instagram hesaplarından açıklamışlardı. Çok gündemde olmanın ceremesini ayrılıkla çeken Afra Saraçoğlu, aşk acısı çekiyor dedirten paylaşımlar yaparken, diğer taraftan da yakın çevresinden hala aynı evde yaşıyor iddiaları kafaları karıştırıyor.  Peki Yalı Çapkını Seyran'ı olarak gündeme çıkan Afra Saraçoğlu Mert Yazıcıoğlu çifti gerçekten ayrıldı mı? Yoksa gündemden düşmek adına mı ayrılık kararını uydurdular?

Uzun süredir beraber olan çift Afra Saraçoğlu ile Mert YAzıcıoğlu'nun arasında kara bulutlar dolaştığı iddiaları sonrasında gelen ayrılık haberi herkesi üzmüş ve sebebi olarak da Mert Ramazan Demir gösterilmişti. SOnrasında nispet yapıyor dedirten Mert Yazıcıoğlu ile alakalı Hafsanur Sancaktutan dedikoduları başlamıştı. Ayrılık ilanı sonrasında evlerini ayırdıkları idddiaları bir türlü doğrulanamazken, geçtiğimiz günlerde bir iddia ortaya atıldı. 

Ayrılıklarını şu sözlerle ilan etmişlerdi 

Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir üçüncü kişinin dahil bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz

Geçtiğimiz aylarda Afra Saraçoğlu, Mert Yazıcıoğlu ile Fenerbahçe maçından kareler paylaşmıtı. Geçtiğimiz günlerde tekrar maça giden Saraçoğlu'nun bu kere yalnız fotograf paylaşması ve yüzündeki hüzün, 'aşk acısı çekiyor' iddialarını da beraberinde getirmişti. 

Afra Saraçoğlu bu imalı paylaşımı ile Fenerbahçe'ye değil de sanki Mert Yazıcıoğlu'na gönderme yapıyor dedirtti.  

Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım! Aslı Enver'den Hamilelik Bir İnsana Bu Kadar Yakışır Dedirten Paylaşım!

Hala aynı evdeler

Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu evlerini ayırmadılar.  Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılıkları kurgu mu? Birsen Altuntaş'ın haberine göre; ünlü oyuncular Uskumruköy’deki bir sitede bulunan 2 katlı villada yaşamaya devam ediyor. Öte yandan gazeteci Bilal Özcan'da geçtiğimiz günlerde Ayrılmadıkları iddialarında bulunmuşlardı.

Set yoğunluğundan ayrılamamışlar

Afra Saraçoğlu'nun devam eden Yalı Çapkını dizisi çekimlerinin yoğunluğu sebebiyle çiftin eşyalarını ayıramadıkları söylenirken, Mert Yazıcıoğlu ile dostane olarak aynı evde kalıyorlarmış. 

Sosyal medya ikiye bölündü

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu'nun ayrılık açıklaması sonrasında hala daha aynı evde kalmaları akıllara 'yalan söylediler' iddialarını getirirken, kimi kesim açıklamaların inandırıcı olmadığını ve olayın tamamen cast uydurması olduğunu iddia ediyor.