Doğum kilolarından kurtulamadığı görülen Lima'nın son hali şaşırttı! Victoria's Secret'ın en iddialı beğenilen modellerinden Lima'nın kilolu halini görenler "Büyük beden model olmuş" yorumlarında bulundu.

Brezilyalı model Adriana Lima, geçtiğimiz yıl yapımcı Andre Lemmers ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Bir dönem Metin Hara ile de aşk yaşayan Lima. Hamilelik sürecinin ardından 4 ay önce oğlu Cyan Lima Lemmers'ı kucağına adldı.Lima aylar sonra ilk kez podyuma çıkarken görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Eski Miss Turkey Güzeli Dilara Kurşun Vize Almaya Çalışırken Dolandırıldı! Eski Miss Turkey Güzeli Dilara Kurşun Vize Almaya Çalışırken Dolandırıldı!

GÖRENLER ŞAŞKILIĞINI GİZLEYEMEDİ

Dünyaca ünlü süper model Adriana Lima, üçüncü çocuğunu dünyaya getirmişti. 41 yaşındaki Victoria’s Secret meleğinin yeni doğan bebeği, erkek arkadaşı Andre Lemmers ile birlikteliğinden ilk çocuğuydu.

Doğum kilolarını veremeyen model son olarak Katar'da podyuma çıktı. Kilolarıyla dikkat çeken Lima'nın son halini görenler ünlü mankeni tanıyamadı.

Lima'nın son halini görenler ikiye ayrıldı "Kadının bedenine dair saçma söylemlere son verin" derken bazı takipçiler ise "Büyük beden model olmuş" söylemlerinde bulundu.