18 Şubat 2023'te beyin anevrizması geçiren ünlü oyuncu Tom Sizemore, vefat etti. Beyin anevrizması yaşadığı tarihten bu yana komada olan Sizemore, Kaliforniya'daki St. Joseph's Hospital Burbank'te yaşam mücadelesini kaybetti. 

tomsizemore

Farah Zeynep Abdullah'ın Musa Orhan'la Davası Sonuçlandı Farah Zeynep Abdullah'ın Musa Orhan'la Davası Sonuçlandı

Menajeri Charles Lago ise yaptığı açıklamalarda oyuncunun kardeşi Paul ve ikiz çocuklarının Jayden Jagger'la birlikte olduğunu dile getirirken şunları kaydetti: 

Sadece bir müşteriyi değil, aynı zamanda yaklaşık 15 yıllık harika bir dost ve akıl hocasını da kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Tom, tanıma zevkine sahip olduğum en samimi, kibar ve cömert insanlardan biriydi.

tomsizemorevefatetti

Tom Sizemore Kimdir? 

29 Kasım 1691 yılında Michigan Detroit'te dünyaya gelen Thomas Edwars Sizemore Jr. 1986 yılında Wayne Devlet Üniversitesi'nde oyunculuk derslerini tamamladı. Daha sonra New York'a taşınan ünlü oyuncu, garsonluk yaparak küçük çaplı sinema rollerinde oynadı. 1996 yılında Maeve Quinlan ile evlendi. 

1997 yılında eşine şiddet gösterdiği için tutuklanan Sizemore, 1999 yılında boşandı. 1998 yılında Er Ryan'ı Kurtarmak isimli filmle yıldızı paylayan oyuncu, 1999 TV filmi Witness Protection'daki rolü sayesinde Altın Küre adayı oldu.

sizemoretom

Sizemore 2005 yılında denetimli serbestliğini ihlal ettiği için hapse geri döndü. Temmuz 2005 yılında Janelle McIntire ile ilişkisinden ikiz erkek çocuğu olan ünlü oyuncu, 18 Şubat'ta yaşadığı beyin anevrizması sonrasında komaya girdi. 4 Mart 2023'te ise hayatını kaybetti.