Tüm ülkeyi kahreden depremde enkaz altından ölü-yaralı çıkarma çalışmaları devam ediyor. Yayınlanmamasını bellediğimiz 6 Şubat Pazartesi dizileri yeni bölümleri olacak mı sorusunun yanıtı sizlerle... Yasak Elma, Ömer, Bir Küçük Gün Işığı Alparslan Büyük Selçuklu dizileri bu akşam var mı?

Yalı Çapkını 26. Bölüm Fragmanında Herkesin Gözünden Kaçmıştı Yalı Çapkını 26. Bölüm Fragmanında Herkesin Gözünden Kaçmıştı

6 Şubat Pazartesi gecesi 04,17 de meydana gelen 7,7'lik depremin akabinde tüm spor müsabakaları ertelendiği açıklaması yapıldı. Okulların Türkiye Geneli bir hafta kapatıldığı açıklandı. 

Ülkeyi hüzne boğan ve çok sayıda ölü ve yaralının olduğu deprem sonrasında 6 Şubat dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmayacağı konusu araştırılıyor. 

Peki bu akşam dizilerin yeni bölümleri yayınlanacak mı? Yasak Elma, Ömer, Bir Küçük Gün Işığı Alparslan Büyük Selçuklu dizileri bu akşam yeni bölümleri var mı?

Bu Akşam dizilerin yeni bölümleri var mı?

Kahreden deprem haberi sonrasında bu akşam hiçbir Türk vatandaşının dizi izleyemeyeceği biliniyor. Öte yandan kanalların da bu konu da hassas davranacağı ve dizilerin yeni bölümlerini yayınlanmayacağını tahmin ediyoruz. Ancak dizilerin yeni bölümlerinin ertelenmesi ile ilgili bilgi geldiğinde haberimizde yer alacaktır.