FOX TV ekranlarının sevilen dizisi İyilik, yılbaşı haftası olup olmayacağı hayranları tarafından merak edilmektedir. Son zamanların en başarılı dizileri arasında yer alan İyilik dizisi 6 Ocak 2023 Cuma günü var mı? İyilik Dizisi bitti mi? 

Yalı Çapkını 20. Bölüm de Büyük Ters Köşe! Gerçek Hikaye SeyFer'in Sanıyorduk Yalı Çapkını 20. Bölüm de Büyük Ters Köşe! Gerçek Hikaye SeyFer'in Sanıyorduk

Her hafta Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi İyilik FOX TV ekranlarında yayınlanıyor. Fakat yılbaşı sebebiyle dizilerin yayın akışında bazı farklılıklar oldu. Bizde bu farklılıkları takip ederek sizlerle paylaşıyoruz.

6 Ocak 2023 İyilik Dizisi Var Mı?

6 Ocak 2023 İyilik Dizisi var mı? sorusunu arama motorları üzerinden araştıran dizinin hayranları için üzücü haber geldi. İyilik dizisi 6 Ocak Cuma akşamı FOX TV ekranlarında olmayacak. Çünkü yılbaşı haftasında diziler genelde bir haftalık ara vermekte. Diziler yılbaşından sonraki hafta yayınlanmaktadır. Bundan dolayı 6 Ocak 2023 tarihinde İyilik dizisi yayınlanmayacak.

6 Ocak İyilik Neden Yok?

Hatice Şendil, Perihan Savaş, İsmail Demirci gibi başarılı isimlerin başrollerini paylaştığı İyilik dizisiyle ilgili pek çok dedikodu yayılmaktadır. Dizinin biteceğine dair çok fazla haber yayılsa da henüz dizi final yapmadı. İyilik dizisi yılbaşı sebebiyle sadece bir hafta ara veriyor. Ara vermesinin en önemli sebebi de yılbaşı sebebiyle kanal ve yapımcıların anlaşmasıdır.

İyilik Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman?

İyilik Dizisi Yeni Bölümü merak içerisinde araştırılmaktadır. İyilik 25. Bölümü 30 Aralık 2022 Cuma günü yayınlandı. 6 Ocak 2023 tarihinde dizinin yılbaşı arası vermesinden dolayı İyilik 26. Bölüm ne zaman yayınlanacağı dizinin hayranları tarafından araştırılmaya başlandı. FOX TV’nin sevilen dizisi İyilik muhtemelen 13 Ocak 2023 Cuma günü sevenleriyle buluşacak.