Bildiğiniz gibi emekli maaşlarına yılda hem Ocak ayında hem de Temmuz ayında zam gelmektedir. Gelen zamlar herkesin dikkatini çekmekle beraber bankaların sunduğu güncel promosyon kampanyaları da geçen yıldan beri yakından takip edilmektedir. Özellikle yüksek promosyon veren bankalar her daim öne çıkmaktadır. Türkiye Finans’ta yüksek promosyon veren bankalar arasında yer almayı başardı.

Emekli maaşlarına gelen zamların ardından emekliler tarafından bankaların verdiği emekli promosyonları araştırılmaktadır. Pek çok banka Ocak 2023 Emekli Promosyon oranını güncellese de kimi banka düşük kimi banka yüksek promosyon vermektedir. Promosyon ödemesini güncelleyen bankalar arasında Türkiye Finans’ta yer alıyor. Türkiye Finans tarafından emeklilere verilen ek bonuslar dahil olmak üzere 7500 TL’ye varan nakit promosyon verilmesinin yanı sıra emekli yakınını bankaya getirene 2500 TL’ye varan nakit ödül fırsatı da sunulmaktadır.

Türkiye Finans Emekli Promosyonu Ocak 2023

Türkiye Finans resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada emekli promosyonuyla ilgili rakamlar netleşti. Türkiye Finans tarafından yapılan açıklamada 7500 TL ödeme yapılacağı duyurulurken ayrıca emekli tanıdığını getiren kişilere de 2500 TL’ye varan nakit ödül de verilmektedir. Türkiye Finans resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada:

Emeklilere 7.500 TL’ye Varan Nakit Promosyon Türkiye Finans’ta! Üstelik Türkiye Finans’a Davet Ettiğiniz Emekli Tanıdıklarınız İçin 2.500 TL’ye Varan Nakit Ödül de Sizi Bekliyor!

31 Ocak’a kadar maaşınızı Türkiye Finans’a taşıyın, 7.500 TL'ye varan nakit promosyonun yanı sıra emekli maaşınızı taşıdıktan sonra Türkiye Finans’a davet ettiğiniz her bir emekli yakınınız için 250 TL, toplamda 2.500 TL nakit ödül fırsatından yararlanın.

Türkiye Finans Happy Bonus kredi kartınız ile yapacağınız toplamda 3.000 TL ve üzeri harcamaya 300 TL bonus kazanın.​

Müşterimiz iseniz emekli maaş taşıma işleminizi Türkiye Finans Mobil Şube, İnternet ŞubeBu bağlantı yeni sekmede açılacak. "Başvurular" başlığından veya 0850 222 22 44 nolu Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak yapabilirsiniz. Henüz müşterimiz değilseniz şubeye gitmeden, Mobil Şube üzerinden görüntülü görüşme ile müşterimiz olabilir, emekli maaşınızı kolaylıkla Türkiye Finans’a taşıyabilirsiniz.

Türkiye Finans Şubelerimizden hizmet almak isterseniz hemen başvurabilir veya en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye Finans’ın Emekli Maaş Ödemeleri için Sunduğu Fırsatlar

Yedek hesap başvurunuzun onaylanmasının ardından, emekli maaşınız yatmadan 3 gün önce hesabınızdan ücretsiz 1.000 TL'ye kadar para çekebilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Bonus kredi kartınız ile yapacağınız toplamda 3.000 TL ve üzeri harcamaya 300 TL bonus kazanabilirsiniz.

Türkiye Finans’ın Emekli Maaş Ödemeleri için Sunduğu Ayrıcalıklar

8700 anlaşmalı PTT ve Yapı Kredi ATM’lerinden günlük 2.000 TL’ye kadar ücretsiz para çekebilirsiniz.

O Bankayı Tavsiye Edene 5.000 TL Koşulsuz Verilecek! Başvurular Başladı O Bankayı Tavsiye Edene 5.000 TL Koşulsuz Verilecek! Başvurular Başladı

Emekli maaşınızı bankamızdan aldığınız sürece kart ücreti ödemeden Happy Bonus kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Happy Kart ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınBu bağlantı yeni sekmede açılacak..

Şubede işlem önceliğine sahip olursunuz.

Kiralık kasa hizmetimizden %50 indirimle* yararlanabilirsiniz.

İnternet ve Mobil Şube üzerinden gerçekleştireceğiniz EFT / Havale işlemleri için ücret ödemezsiniz.

*Kasa ücreti yıllık olarak alınmaktadır, özel fiyat uygulaması ilk yıl ücreti için geçerlidir.

Emekli Maaşına Göre Promosyon Ödeme Tutarları

SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur emekli maaşlarını Türkiye Finans aracılığı ile alan ya da almak isteyen ve promosyon başvurusunda bulunan tüm müşterilerimize, 36 ay boyunca maaşlarını bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları halinde;

3.499 TL’ye kadar emekli maaşı alanlara 3.500 TL’ye kadar

3.500 TL – 7.499 TL arasında emekli maaşı alanlara 5.000 TL’ye kadar

7.500 TL – 9.999 TL arasında emekli maaşı alanlara 6.500 TL’ye kadar

10.000 TL ve daha fazla maaş alanlara 7.500 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapılacaktır.

Emekli Promosyonu başvurusu yapmak için size en yakın Türkiye Finans şubesine gidebilir ya da internet şube veya mobil şube kanalları üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ.