31 Aralık 2022 akşamı yayınlanan programlardan en çok izleneninin hangisi olduğu merak ediliyor. 31 Aralık 2022 reyting sonuçları açıklandı mı? Yılbaşına özel programlar için o kadar masraf yapan kanallar arasında kazanan kim oldu? 31 Aralık 2022 Cumartesi akşamı TV'de hangi programlar vardı? 31 Aralık 2022 reyting sonuçları hangi program kazandı.

Eğlencenin en sade halinin yaşandığı TRT1 karşımıza nostalji programı ile çıkmışken, TV8 O Ses Yılbaşı Heyecanını yaşattı. ATV'de özellikle de Oktay Kaynarca'nın 1 milyonluk soruyu açtırmasının mutluluğu yaşanırken, Star TV'de İbo Show da kâh gülünen kâh üzüntüye boğduran anlar mevcuttu. Peki yılbaşı akşamı 31 Aralık reyting sonuçları hangi program en çok izlendi? İşte merakla beklenen 31 Aralık 2022 reyting sonuçları...

31 Aralık 2022 akşamı birbirinden güzel programlar ve diziler ekranlardaki yerini aldı. Öyle ki reyting sonuçları her sabah 10.00 itibari ile merakla sorulurken, yılın son günü yılbaşı eğlencesi kazananı da merak ediliyor. Dizi ya da programların ekranda kalabilmesi adına reyting sonuçlarının önemini bilmeyen yoktur. Yüksek reytingli dizi ya da programlar kanala çok kazandırır gerçeği ile birlikte devamlılığını sağlıyor. 

31 Aralık 2022 Cumartesi reyting sonuçları açıklandı mı? Araması şu sıralar çok yapılıyor. Önceki akşamın reyting kazananı merak ediliyor. 

Dün akşam yayınlanan birçok yeni yıl programı için kanallar ettiği masrafı geri almak adına 31 Aralık reyting sonuçlarına gözü dikmişken, özellikle de senelerin rekabetçisi olan İbo Show ve O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programları kazananı bekleniyor. 

Yılbaşında televizyonda neler vardı?

Yılbaşı akşamı programları için 31 Aralık 2022 reyting sonuçları açıklaması öncesinde hangi programların olduğunu sizlere söyleyelim.  Star TV'de senelerin geleneği İbo Show, Show TV'de yılbaşı gecesi Güldür Güldür Show, ATV Kim Milyoner Olmak İster'in yılbaşı özel, FOX TV Ata Demirer Gazinosu, TV8 O Ses Türkiye Yılbaşı özel programları en dikkat çekenler karşımıza çıktı. 

31 Aralık 2022 reyting sonuçları

TV dünyasının en iddialı programları yılbaşına gümbür gümbür giriş yapmışken, 31 Aralık reyting sonuçları ile kazanan belirlenecek. 

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1- GONUL DAGI TRT 1

2- O SES TURKIYE YILBASI OZEL  TV8

3- MILLI PIYANGO YILBASI OZEL KANAL D

4- GONUL DAGI (OZET)   TRT 1

5- IBO SHOW YILBASI     STAR TV

6- SARKILAR BIZI SOYLER              KANAL D

7- GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU        FOX

8- ATV ANA HABER          ATV

9- SHOW ANA HABER     SHOW TV

10- KIM MILYONER OLMAK ISTER YILBASI OZEL   ATV

AB İLK 10 PROGRAM

1- GONUL DAGI TRT 1

2- O SES TURKIYE YILBASI OZEL  TV8

3- SARKILAR BIZI SOYLER              KANAL D

4- GONUL DAGI (OZET)   TRT 1

5- MILLI PIYANGO YILBASI OZEL KANAL D

6- GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU        FOX

7- GULDUR GULDUR SHOW YILBASI OZEL             SHOW TV

8- KANAL D ANA HABER KANAL D

9- IBO SHOW YILBASI     STAR TV

10- KIM MILYONER OLMAK ISTER YILBASI OZEL   ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1- GONUL DAGI TRT 1

2- O SES TURKIYE YILBASI OZEL  TV8

3- MILLI PIYANGO YILBASI OZEL KANAL D

4- SARKILAR BIZI SOYLER              KANAL D

5- GONUL DAGI (OZET)   TRT 1

6- GULBIN TOSUN ILE FOX ANA HABER HAFTA SONU        FOX

HAARP Gemisi ile Yapay Deprem mi Yapıldı? ABD Savaş Gemisi mi Tetikledi HAARP Gemisi ile Yapay Deprem mi Yapıldı? ABD Savaş Gemisi mi Tetikledi

7- GULDUR GULDUR SHOW YILBASI OZEL             SHOW TV

8- IBO SHOW YILBASI     STAR TV

9- KANAL D ANA HABER KANAL D

10- 1'DE NOSTALJI (TKR)               TRT 1

Görüldüğü üzere 31 Aralık 2022 reyting sonuçlarında, Cumartesi akşamlarının klasiği Gönül Dağı yerini kaptırmadı