3 OCak 2023 Salı reyting sonuçları merak ediliyor. Her sabah 10.00 itibarı ile açıklanan reyting sonuçlarında, 3 Ocak 2023'te hangi program ya da hangi dizinin kazandığı detayları sizlerle. Peki 3 Ocak 2023 reyting sonuçları açıklandı mı? Yılbaşı sebebiyle kimi diziler yeni bölümleri ile yayınlanmamışken, kimileri ise yılbaşı tatilinden etkilenmeyip yeni bölümleri ile ekranlarda oldu. 3 Ocak 2023 Cumartesi akşamı TV'de hangi diziler yeni bölümleri ile yer aldı. 3 Ocak 2023 reyting sonuçları hangi dizi birinci oldu.

Sabahın ilk ışıklarından başlayan reyting mücadelesi gece 23.59'a kadar devam etmekte iken bu süreçte yayınlanan dizi, film ve diğer programlar bir gün sonra yayınlanan reyting sonuçlarını merakla beklemekte. Özellikle de diziler konusunda çekinceli davranan izleyici, tam da alıştığı dizinin final ihtimalinin olup olmadığını da 3 Ocak Salı akşamı içinde bu durum geçerliydi. İşte 3 Ocak Salı reyting sonuçları... 

3 Ocak hangi programlar vardı?

3 Ocak 2023 Salı günü özellikle de diziler arasındaki reyting mücadelesi merak ediliyor. Salı akşamı ekranlar da FOX TV'de Hareket Sekiz, TRT 1'de Yürek Çıkmazı, TV8'de MasterChef, ATV'de Bad Boys: Her Zaman Çılgın, Kanal D'de Üç Kız Kardeş, Show TV'de Çalgı Çengi: İkimiz, Star TV'de Yenilmez 4 dizi ve filmleri vardı. 

Dizi savaşı 2 dizi arasında oldu

Sadece Yürek Çıkmazı ile Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile ekranlarda olurken, diğer kanalların Salı dizileri yerine farklı filmler yayınlandı.  3 Ocak Reyting sonuçlarında hangi kazandı? Sorusunun yanıtı ise Üç Kız Kardeş dizisi olurken, Yürek Çıkmazı da diğer dizilerin olmaması sebebiyle ortalama reytinglerle geri dönüş yapacağını tahmin ediyoruz. 

İşte merakla beklenen 3 Ocak 2023 reyting sonuçları... 

Yeni yıl haftası dizi izleyicileri için tam bir belirsizlik haftası olmakta. Gün içinde yorgunluğunu atmak için evlerinde akşam dizilerini izleyen seyirci, bu hafta dizisinin yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağını merakla araştırıyor.  3 Ocak 2023 reyting sonuçları açıklandı mı? Araması şu sıralar çok yapılıyor. Önceki akşamın reyting kazananı merak ediliyor. 

Dün akşam yeni bölümü ile yayınlanan dizilerin, bu bölümlerinden ücret almayacakları biliniyor. Çünkü kanalların reklam anlaşmaları devam ediliyor.

3 Ocak 2023 reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM

1 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

2 UC KIZ KARDES KANAL D

Yıldız İsim Lakers Dahil Tam 4 Farklı Takımı Yarışa Soktu! Yıldız İsim Lakers Dahil Tam 4 Farklı Takımı Yarışa Soktu!

3 ESRA EROL'DA ATV

4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

5 YUREK CIKMAZI TRT 1

6 ATV ANA HABER ATV

7 UC KIZ KARDES (OZET) KANAL D

8 KANAL D ANA HABER KANAL D

9 SHOW ANA HABER SHOW TV

10 MASTERCHEF TURKIYE TV8

AB İLK 10 PROGRAM

1 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

2 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

3 UC KIZ KARDES KANAL D

4 YUREK CIKMAZI TRT 1

5 MASTERCHEF TURKIYE TV8

6 ESRA EROL'DA ATV

7 UC KIZ KARDES (OZET) KANAL D

8 ATV ANA HABER ATV

9 KANAL D ANA HABER KANAL D

10 ATV GUN ORTASI ATV

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

1 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV

2 UC KIZ KARDES KANAL D

3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX

4 YUREK CIKMAZI TRT 1

5 ESRA EROL'DA ATV

6 UC KIZ KARDES (OZET) KANAL D

7 MASTERCHEF TURKIYE TV8

8 ATV ANA HABER ATV

9 KANAL D ANA HABER KANAL D

10 SHOW ANA HABER SHOW TV