Bankaların emekli promosyonu kampanyaları devam ederken, çalışanlar da kurumlardan gelecek promosyon duyurularını yakından takip ediyorlar. Bu kapsamda, bankalar ile mutabakat sağlanması durumunda bakanlıklar, belediyeler, sendikalar, üniversiteler, müdürlükler ve çeşitli kurumlar kamuoyuna bilgi veriyorlar.

29.000 TL Promosyon Anlaşması!

Kırklareli Türk Sağlık Sen tarafından yapılan açıklama ile birlikte, promosyon anlaşması netlik kazandı. Sendika'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, Halkbank ile 25.200 TL nakit ve 3.800 para puan için anlaşma sağlandı. Söz konusu açıklamada ''Kırklareli Sağlık Müdürlüğü 1. Basamak sağlık çalışanlarının Yapı Kredi ile promosyon anlaşması fesih edilmiş olup Halk Bankası ile 3 yıllık anlaşma yapılmıştırr. Toplam 25.200 nakit 3800 para puandır. Yapı Kredi'ye olan 13.000 TL tazminat ödendikten sonra geriye kalan para hesaplara Ocak ayının 20'sine kadar yatacaktır.'' denildi.

Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi! Ocakta da Zam gelmişti! Honda Civic Şubat 2023 Fiyat Listesi Güncellendi!

Promosyon Açıklamaları Gelmeye Devam Ediyor

Çalışanlara verilecek promosyonlar için kurumlar ile bankalar arasında görüşmeler devam ediyor. Önümüzdeki süreçte farklı kurumlardan promosyon ödemesine ilişkin duyurular gelebilir.