28 Aralık 2022 reyting sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz gün yayınlanan gerek program gerekse de dizilerden hangisi reytinglerde kazandı? 28 Aralık 2022 Çarşamba reyting yarışında hangi program hangi dizi kazandığı merakla araştırılıyor.  28 Aralık Akşamı ilk bölümü ile ekranlarda olan Sıfırıncı Gün dizisi reytingleri ne durumda olduğu, dizinin devamı için merak konusu olurken, Çöp Adam, Kuruluş Osman, O Kız, Hayatımın Şansı, Kasaba Doktoru dizilerinin de kaçıncı olduğu soruluyor. İşte 28 Aralık 2022 Çarşamba reyting sonuçları. 28 Aralık 2022 Çarşamba akşamı en çok izlenen yapım hangisi? Total, AB ve 20+ABC1 olarak kategorilendirilen reyting sonuçları araştırması, bugün 28 Aralık 2022 reyting sonuçları olarak araştırma konusuna dahil oluyor.

28 Aralık 2022 reyting sonuçları açıklandı mı?

Her akşam olduğu gibi bu akşamın da kazanan dizisi soruluyor. Özellikle de bu akşam ilk bölümü ekranlarda olan Sıfırıncı Gün dizisi reytingleri, dizinin akıbetinin belirlenmesi adına merak ediliyor. Yeni başlayan diziler karşısında izleyici çekinceli davranmakta. Özellikle de tam izlemeye başlayıp alıştığı dizi final olmaması adına da reyting sonuçlarına göre hareket etmekte. İşte bu sebepledir ki sabah 10.00 itibari ile 28 Aralık 2022Çarşamba reyting sonuçları araştırılacak.

Reyting cihazları çalışmıyor mu denildi

Bu sene özellikle de yeni diziler için reyting cihazları çalışmıyor mu yorumları yapılıyor. Öyle ki sezon dizilerinin yarısında çoğu reyting savaşını kaybederek yenildi.  Belirlenen evlere takılan reyting ölçüm cihazları ile belirlenen reyting sonuçları, yaz dizileri için de özellikle ayrı bir hezimet oluşturmuştu.

Dün akşam hangi dizi birinci oldu?

Çöp Adam dizisi Kuruluş Osman dizisine rakip olarak başlasa da henüz kemik izleyici kitlesine ulaşamadığını, Çarşamba reyting sonuçlarından görebilmekteyiz. Bir de kimi izleyicisinin yeni başlayan Sıfırıncı Gün dizisine kaydığını ar sayarsak, Çöp Adam dizisinde reyting kaybı yaşanabilir. İşte bu soruların yanıtlarını izleyici 28 Aralık 2022 Çarşamba reyting sonuçlarını görerek nihayetlendirmek istiyor. Peki 28 Aralık Çarşamba reyting sonuçları açıklandı mı? 28 Aralık 2022 Çarşamba reyting sonuçları sabah 10.00 itibari ile açıklanacak. Hangi dizinin kazandığı, hangi programın günün kazananı olduğunun belirleneceği reyting sonuçlarının açıklanması ile haberimizde yer alacak.