Emekli promosyonlarına dair bankaların kampanyaları devam ederken, çalışanların gözi kulağı kurumlardan gelecek açıklamalara çevrildi. Bu kapsamda, bakanlıklardan, belediyelerden, sendikalardan, üniversitelerden, belediyelerden ve çeşitli kurumlardan duyurular yapılıyor.

26.000 TL Promosyon Ödenecek!

Savunma, Büro ve Destek Hizmetleri Sendikası'nın internet sitesinde yer alan bilgilendirmeye göre, Milli Savunma Bakanlığı ile Vakıfbank arasında 26.000 TL promosyon ödemesi için anlaşma sağlandığı belirtildi. Söz konusu açıklamada ''Millî Savunma Bakanlığınca yürütülen ve sendikamızın da iştirak ettiği 2023-2026 yılları arasını kapsayan 3 yıllık “Banka Maaş Protokolü” çalışmaları tamamlanmış, Vakıfbank ile imzalanan sözleşme kapsamında, personele 15-20 Ocak 2023 tarihleri arasında peşin 26.000 TL ödenmesi kararlaştırılmıştır.'' ifadelerine yer verildi.

BİM 31 Ocak'ta Mutfakları Şenlendirecek! Aktüel Ürünler Airfryer Fiyatı Şok Edecek BİM 31 Ocak'ta Mutfakları Şenlendirecek! Aktüel Ürünler Airfryer Fiyatı Şok Edecek

Promosyon Açıklamaları Geliyor

Maaş promosyonları ile ilgili çeşitli kurumlardan peş peşe açıklamalar gelirken, bankalar ile kurumlar arasında görüşmeler devam ediyor. Önümüzdeki süreçte, farklı kurumlar promosyon ödemesi hakkında kamuoyuna bilgi verebilir.