Tuvalet Kağıdı İndirimi! Bütün Markalar Raflarda Tuvalet Kağıdı İndirimi! Bütün Markalar Raflarda

Gerek çalışanlara gerekse de emeklilere promosyon anlaşmaları ve açıklamaları devam ediyor. Emekliler promosyon ödemelerini kendi seçtiği bankalardan alabilmekteyken, kurumlarda bu durum biraz farklı işliyor. Öyle ki son zamanlarda jandarma promosyonu ve öğretmen promosyonları tüm dikkatleri üzerine çekerken, geçtiğimiz günlerde ödemesi yapılan Hava Kuvvetleri promosyonu hala çok konuşuluyor. 

Hava Kuvvetleri promosyon ödemeleri yapıldı 

Şubat ayının başında açıklanan Hava Kuvvetleri promosyonu ile alakalı olarak uzunca süren görüşmeler nihai sonlandırılmış ve çalışanlar ödemelerini alacağı tarihi araştırılmaya başlamıştı.

25.500 TL Promosyon

Hava Kuvvetleri Komutanlığı personeli için uzunca süren görüşmeler sonuçlanmış ve Vakıflar Bankası ile anlaşma sağlandığı yazılı olan beyan edilmişti. Savdes Sen'in yaptığı açıklama da ''Hava Kuvvetleri Komutanlığı ile Vakıflar Bankası T.A.O. arasında 01.02.2023 tarihinde yapılan promosyon toplantısı sonucunda; mevcut sözleşmenin revize edilmesi ve personele üç yıllık süre için Şubat 2023 ayında 25.500 TL defaten promosyon ödenmesi yapılması konusunda mutabakat sağlanmıştır. Üyelerimizin menfaatlerinin korunması ve geçmiş sözleşmenin revize edilerek hak kaybının önlenmesi nedeniyle revize sürecinin önemli bir gelişme olduğunu belirtiyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Hava Kuvvetleri Komutanlığı personeline hayırlı olmasını ve iyi günlerde harcamalarını diliyoruz. Bu vesile ile, sendikamızın bilgilendirilmesi halinde tüm kurum ve birimlerde yaşanan benzeri sorunlara katkı sunacağımızı ve girişimlerimizin her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de devam edeceğini beyan ediyoruz.''   ifadelerine yer verilmişti. 

Promosyon sözleşmeleri devam ediyor

2022 senesinden beri devam promosyonlar konusunda yapılacak açıklamalar gün gün takip ediliyor. Emekli istediği bankaya maaşını taşıyıp 3 yıl kalma sözüne promosyonu alırken, çalışanlarda bu durum kurumun anlaşmasına bağlı olarak devam ediyor