Final yapacak açıklaması sonrasında ilk gün değişikliğine giden sonrasında final kararından vazgeçilen Balkan Ninnisi final kararı onaylandı. Balkan Ninnisi bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümü son bölümü olacak. Balkanların en zor aşkının yaşandığı Balkan Ninnisi neden final yapıyor? 

Haziran ayında başlayan Balkan Ninnisi dizisi, zaten reytinglerde bir parıldama gösterememişti. Yaz dizisi olarak aşkın, hüznün ve eğlencenin en saf halini bizlere sunan Balkan Ninnisi bu akşam final bölümü ile ekranlarda olacak. 

Balkan Ninnisi neden final yapıyor?

Çekimlerinin Üsküp'te yapıldığı dizi Balkan Ninnisi'nin oyuncu kadrosunun muhteşemliği bilinirken, konusunun eğlencesine de ortak olunuyordu. Yaz dizisi olarak yaz sezonunda yatay bir performans gösteren Balkan Ninnisi sezon dizilerinin başlaması ile rekabette geri de kaldı. Kendisine sunulan iki hakkı da kullanamayan Balkan Ninnisi dizisi en sonunda final haberini verdi. 

600 yıllık Osmanlı Şehri Üsküp'te çekilen ve Pomak olarak bilinen halkın yaşamının, halkının konu edinildiği Balkan Ninnisi dizisinde sevdaları uğruna imkansızı başarmak için verdikleri mücadelenin öyküsünü anlatmaktaydı. 

Balkan Ninnisi final bölümü kesinleşti

Bir devam bir tamam kararının alınması ile izleyicinin kafasını karıştıran gelişmeler sonrasında Balkan Ninnisi dizisi bu akşam yayınlanacak olan 25. bölümü ile final yapacak. 

Balkan Ninnisi oyuncuları

Süleyman (Erdal Özyağcılar)
Neriman (Özlem Türkad)
Ertan (Emre Bey)
Jovanka (Merih Öztürk)
Daniel (Hakan Boyav)
Arif (Sarp Bozkurt)
Gülsüm (Gözde Çığacı)
Gülbahar (Deniz Gürkan)
Elena (Suzan Akbelge)
Pavel (Kaan Turgut)
Zafer (Erman Saban)
İvana (Filiz Ahmet)
(Can Kolukısa)
Mustafa (Süleyman Kara)
Ayşen (Emine Halil)
Luran (Burak Rahman)
Maria (Bennu Şahin)
Selma (Rüya Yusuf)
Mert (Diyar Ayradini)

Balkan Ninnisi final de neler olacak?

Balkan Ninnisi final açıklaması sonrasında dizinin izleyicileri dizi nasıl bitecek diye sorarken, diğer taraftan da dizinin sonu için mutlulukla bitmesi taraftarı. 

Darko'nun planlarının işleyeceği Balkan Ninnisi final bölümünde; haritanın ucunda hazine olduğu ortaya çıkacak.  Ancak Arif sayesinde bu durumu geç öğrenirlerken, haritanın Besa'nın eline geçmesi herkesi tedirgin edecektir.  Haritanın konağın bahçesinde olduğunu erken öğrenen Besa hemen harekete geçmiş Sofya’nın yardımıyla Ivana, Jovanka ve Gülsüm konaktan çıkmıştır. 

Zaman atlaması yapılacak

Balkan Ninnisi final bölümünde 5 yıllık bir zaman atlaması sonrasında Ertan, caminin önünde Balkan Ninnisi’nin bittiğini, masalın başladığını anlatarak diziyi sonlandıracaktır. 

Netflix Sıcak Kafa Dizisinin İkinci Sezonunu Neden İptal Etti? Netflix Sıcak Kafa Dizisinin İkinci Sezonunu Neden İptal Etti?