Yılın ilk Kabine Toplantısı'nın ardından kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündemdeki pek çok konuya ilişkin değerlendirmede bulundu. Bu kapsamda, 2023 yılında bazı kalemlerde fiyat arıtşı yaşanırken, otoyol ve köprülere zam yapılıp yapılmayacağını pek çok kişi tarafından merak ediliyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılında köprü ve otoyol ücretlerine zam yapılmayacağını belirtti.

330 TL Kantin Yardımı Başvuruları Bitti Bitecek! Evde Öğrenciniz Varsa Geç Kalmayın 330 TL Kantin Yardımı Başvuruları Bitti Bitecek! Evde Öğrenciniz Varsa Geç Kalmayın

Yıl Sonuna Kadar Zam Yapılmayacak!

Köprü ve otoyol hizmetlerinde artış yapılmayacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan ''Bu vesileyle bir de müjde vermek istiyorum. Otoyol ve köprü hizmetlerinin fiyatlarında yıl boyu herhangi bir artışa gidilmeyecektir.'' dedi.

EYT Ne Zaman Meclise Sunulacak?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar düzenlemesinin detayları geçtiğimiz haftalarda kamuoyu ile paylaşılmıştı. Söz konusu düzenlemesinin detaylarının netlik kazanmasının ardından, EYT'nin ne zaman Meclis'e geleceği de merak ediliyordu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, EYT'nin yakın zamanda Meclis'e sunulacağını belirtti ve ''EYT ile çalışmayı yakında Meclis'imizin takdirine sunuyoruz.'' dedi.