2023 yılında vizyona girecek filmler film izlemeyi seven kişiler tarafından araştırılmaya başlandı. Birbirinden başarılı isimleri kadrosunda bulunduran birbirinden güzel filmler beyaz perdede seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye’de seyirciyle buluşacak olan vizyon tarihi belli olan yapımları sizler için listeledik. Siz de filmler yayınlandığı tarihte vizyonda seyredebilirsiniz.

Rafadan Tayfa 3

6 Ocak 2023 tarihinde vizyona girecek olan film, Rafadan Tayfa ekibinin maceralarını konu edinmektedir.

Demir Kadın Neslican

27 Ocak 2023 tarihinde vizyona girecek olan film, kanser tedavisi gören Neslican’ın insanlara umut olan hayat hikayesini konu edinmektedir.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

17 Şubat 2023 tarihinde vizyona girecek olan film Mervel Sinematik Evreninin beşinci fazının ilk filmi olarak karşımıza çıkıyor. Ant-Man’ın kızının yaptığı bir sinyal gönderici aracılığıyla bu kez tüm ailesiyle beraber Kuantum Alemi’ne geçişini konu edinmektedir.

Aquaman ve Kayıp Krallık

17 Mart 2023 tarihinde vizyona giren film Aquaman’ın devam filmi olarak karşımıza çıkıyor.

John Wick: Chapter 4

24 Mart 2023 tarihinde vizyona girecek olan film bir adamın köpeğinin öldürülmesinin üzerine yeniden yer altı dünyasına karışan eski bir suikastçının maceralarını konu edinmektedir.

Super Mario Bros: The Movie

7 Nisan 2023 tarihinde vizyona girecek olan film ünlü video oyun serisinden uyarlanmıştır. Mario ile Prenses Peach’ın güçlerini birleştirmesini konu ediniyor.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

7 Nisan 2023 tarihinde vizyona girecek olan film bir grup haydutun yaşadıklarını konu edinmektedir.

Guardians of the Galaxy Vol.3

5 Mayıs 2023 tarihinde vizyona girecek olan film Guardians of the Galaxy serisinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek olan film 2018 yılınca çıkarılan Spider Man filminin devamı niteliğindedir.

Transformers: Canavarların Yükselişi

9 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek olan film Transformers türü olan Maximalleri evrene dahil etmekte.

Elemental

16 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek olan film ateş, toprak, hava ve su elementlerinden oluşan bireylerin beraber yaşadığı bir dünyayı konu ediniyor.

The Flash

23 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek olan film, bir bilim insanının süper kahramana dönüşmesini konu ediniyor.

Indiana Jones and the Dial of Destiny

30 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek olan film, Indiana Jones rolüne son kez dönecek bir adamın Nazi bilim adamlarına karşı mücadelesini konu edinmektedir.

Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One

14 Temmuz 2023 tarihinde vizyona girecek olan film, ajan Ethan Hunt ve beraber çalıştığı IMF ekibinin maceralarını konu edinmektedir.

Barbie

21 Temmuz 2023 tarihinde vizyona girecek olan film Barbie’nin yaşadığı fantastik dünyadan dışlanması sonucu kendine yeni bir dünya bulma macerasını konu edinmektedir.

Oppenheimer

Netflix 2023 Filmleri Platformu Üye Yağmuruna Tutacak! İşte En İyileri Netflix 2023 Filmleri Platformu Üye Yağmuruna Tutacak! İşte En İyileri

21 Temmuz 2023 tarihinde vizyona girecek olan Oppenheimer filmi, İkinci Dünya Savaşı esnasında atom bombasının geliştirilme sürecindeki rolünü sergilemektedir.

Dune: Part Two

17 Kasım 2023 tarihinde vizyona girecek olan film, Dune: Çöl Gezegeni filminin ikinci filmi niteliğinde.

Star Wars: Rogue Squadron

22 Aralık 2023 tarihinde vizyona girecek olan film Star Wars evreninde bulunan Rogue Squadron adlı silahları konu edinmekte.

Ferrari

Vizyon tarihi henüz belli olmayan film Brock Yates'in 'Enzo Ferrari - The Man and the Machine' adlı kitaptan uyarlanmıştır.