Covid ve Ukrayna işgali başta olmak üzere yıllar boyunca kehanetleri nedeniyle 'Yaşayan Nostradamus' lakabı verilen, Brezilyalı Athos Salomé şimdi Deccal'in 2023'te geri döneceği konusunda uyardı.

Athos geçtiğimiz aylarda Covid'i, Kraliçe'nin ölümünü, Rusya'nın Ukrayna'yı işgalini ve hatta Elon Musk'ın Twitter'ı satınalmasını tahmin ettiğini iddia etse de 20 yılı aşkın süredir geleceği anlatıyor.

35 yaşındaki, 2023 boyunca ortaya çıkacak endişe verici olaylar listesinde, kripto para birimine ezici bir darbe ve Antarktika'dan ortaya çıkan bir zombi virüsü öngörüyor.

DECCAL GERİ DÖNECEK

Athos, şunları söyledi: "Herkesin düşündüğünün aksine, Deccal Avrupa'dan gelmiyor ve Kabala  çalışmalarına göre 2023 ile 2026 yılları arasında tam olarak kendini göstermesi gerekiyor.'' dedi."Kutsal kitaplar Deccal'i bir varlık olarak kabul etse de bu, onun tek bir kişide cisimleşeceği anlamına gelmez. Aslında Deccal zaten hazır ve hareket halindedir."

Kahin, bunun bir kehanet olmadığını altını çiziyor. 

Yarın Kar Yağışı Bekleniyor! 2 Şubat 2023 Kar Beklenen İller Meteoroloji Uyardı Yarın Kar Yağışı Bekleniyor! 2 Şubat 2023 Kar Beklenen İller Meteoroloji Uyardı

KABALA NEDİR?

Kabala, Yahudi mistisizmine ait ezoterik bir yöntem, disiplin ve düşünce okuludur. Geleneksel bir Kabaliste Mekubbal denir. Kabala'nın tanımı, onu takip edenlerin geleneğine ve amaçlarına göre değişmektedir.  Ortaçağ Yahudiliğindeki kökeninden Batı ezoterizmindeki sonraki uyarlamalarına. Yahudi Kabalası, değişmeyen, ebedi Tanrı,  gizemli ve ölümlü, sonlu evren (Tanrı'nın yaratışı ) arasındaki ilişkiyi açıklamayı amaçlayan bir dizi ezoterik öğretidir. Yahudilik içindeki mistik dini yorumların temelini oluşturmaktadır.